Szukaj

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bez Pawła Królikowskiego. Produkcja programu zdobyła się na piękny gest

Paweł Królikowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paweł Królikowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paweł Królikowski nie pojawi się jako juror trzynastej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W jakim jest stanie? Czy będzie mógł wrócić do składu oceniających, gdy powróci do zdrowia? Produkcja zdobyła się na piękny gest.

Paweł Królikowski, chociaż miał wystąpić jako juror w nadchodzącej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to prawdopodobnie nie zobaczymy go w najnowszych odcinkach. Aktor tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, gdzie spędza już drugi miesiąc. W jakim jest stanie?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie komentuje stanu Pawła Królikowskiego

Na ten temat jeszcze niedawno nie bała się wypowiadać jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kilka tygodni temu w rozmowie z dziennikarzami magazynu Flesz przyznała, że raczej nie ma szans, by jej mąż wrócił na plan wiosennej edycji. Chociaż wtedy milczeć nie zamierzała, dziś na temat stanu męża wypowiadać się nie chce.

Bardziej rozmowna jest w kwestiach zawodowych. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że aktor powinien skupić się na powrocie do zdrowia. Kiedy dojdzie do siebie, będzie mógł wrócić do oceniania uczestników show.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci? Decyzja już zapadła. Jaka?

Żona Królikowskiego za tą deklarację jest wdzięczna i przyznała, że takie słowa są niezwykle ważne w tym trudnym dla całej rodzinie momencie:

Dla mojego męża to niezwykle ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca – powiedziała w rozmowie z Fleszem żona aktora.

Podobno to niejedyny gest, który będzie zwrócony w kierunku Pawła. Jak donosi dwutygodnik, zwycięzca jednego z odcinków swoją wygraną najprawdopodobniej przeznaczy czek na rehabilitację Pawła. Ta ma odbywać się w Niemczech. Trzymamy mocno kciuki, by mężczyzna jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Zobacz także: Paweł Królikowski wróci do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała stan zdrowia męża


Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska razem na gali

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska razem na gali

Małgorzata Ostrowska-Królikowska – otwarcie nowego studia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×