Paweł Deląg z rodziną oddaje się zimowemu szaleństwu. 20-letni syn aktora powala urodą. Skóra zdjęta z ojca

Paweł Deląg

Paweł Deląg

Paweł Deląg zabrał bliskich w góry. Pochwalił się rodzinnymi fotografiami. Jego syn, Mikołaj, od razu przyciąga uwagę. Niezły z niego przystojniak.

Paweł Deląg po ukończeniu szkoły średniej aplikował na trzy uczelnie: Akademię Wychowania Fizycznego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Sokolskiego w Krakowie. Z pewnością bez trudu odnalazłby się w każdej z tych dziedzin, jednakże to z aktorstwem związał swoją przyszłość.

Na deskach teatru zadebiutował w 1993 roku w spektaklu pt. Na szkle malowane, który wyreżyserowała Krystyna Janda. Deląg jest jedną z niewielu gwiazd, którym udało się w tak krótkim czasie odnieść ogromny sukces. W tym samym roku wystąpił w dramacie wojennym Stevena Spielberga pt. Lista Schindlera. Od tego momentu jego kariera ruszyła z kopyta. Aktor pojawił się w kilku popularnych produkcjach kinowych, dzięki którym zdobył grono wiernych fanów. Ostatnio mogliśmy podziwiać go m.in. w M jak miłość oraz w Przyjaciółkach.

Paweł Deląg z rodziną w Zakopanem

Paweł niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego też jego fani z uwagą przyglądają się jego publikacjom w mediach społecznościowych oraz z niecierpliwością wyczekują nowych artykułów w prasie. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, ponieważ tygodnik Dobry Tydzień ustalił, że oprócz Pawła juniora, ma jeszcze drugiego syna, Mikołaja. Dowodem na to miały być słowa dziennikarki, która przeprowadzała z nim wywiad dla magazynu Gentleman.

Masz dwóch synów, jakim jesteś ojcem? – zapytała.

Deląg nie chciał komentować tych doniesień, jednakże w rozmowie z Plejadą zdobył się na chwilę szczerości i przyznał, że 20-latek chce iść w jego ślady.

I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata.

Choć aktor przez lata unikał tego tematu, ostatnie doniesienia skłoniły go do tego, by zacząć pokazywać się z młodszym synem. W poniedziałkowe popołudnie pochwalił się, że wraz z siostrą, Dorotą, jej córeczką Sarą i Mikołajem wybrał się na wycieczkę do Zakopanego. Rodzina korzystała z zimowej aury, szalejąc na śniegu. Pawłowi zorganizował dla siostrzenicy świetną atrakcję. Z uwagi na to, że kuligi potrafią być niebezpieczne, stworzył dla niej psi zaprzęg. Sanki, na których siedziała dziewczynka, ciągnął jego ukochany pupil oraz dwa inne psiaki ubrane w ciepłe kurteczki.

Rodzinne kadry od razu spodobały się internautom. Mikołaj chętnie pozował przed obiektywem, co nie umknęło naszej uwadze. Chłopak jest bardzo przystojny i podobny do ojca. Choć jest od niego znacznie wyższy, odziedziczył po nim m.in. ciemny kolor włosów oraz charakterystyczne dołeczki w policzkach. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, by się o tym przekonać.


Paweł Deląg

Paweł Deląg

Paweł Deląg z rodziną

Paweł Deląg z rodziną

Mikołaj Deląg

Mikołaj Deląg

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×