Zrobiło się głośno o drugim synu Pawła Deląga. Co wiadomo o 20-letnim Mikołaju?

Paweł Deląg

Paweł Deląg

Paweł Deląg ma drugiego syna. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników, który podaje zaskakujące szczegóły na temat 20-letniego Mikołaju.

Paweł Deląg jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem. W 1993 roku zadebiutował na deskach teatru rolą zbójnika Łamagi w warszawskim Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w spektaklu Ernesta Brylla Na szkle malowane. W tym samym roku pojawił się na dużym ekranie, gdzie odegrał niewielką rolę Dolka Horowitza, w dramacie wojennym Stevena Spielberga Lista Schindlera.

Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu. Aktor grywa w filmach oraz serialach, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. M jak miłość, Przyjaciółki, Dwie korony, Haker oraz Zróbmy sobie wnuka. 

Paweł Deląg ma drugiego syna? Zaskakujące doniesienia

Deląg zgromadził wokół siebie sporo fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne role, a także śledzą informacje związane z jego życiem prywatnym. Wiadomo, że serce gwiazdora aktualnie jest zajęte. W zeszłym roku ogłosił, że się z kimś spotyka:

Jestem w związku. Serce zajęte. […]. „Zakochanie” to stan przejściowy, chwilowy… Owszem, fajnie jest powiedzieć komuś: „Jestem w tobie zakochany”. Ja mam poważny związek i nic więcej nie powiem – mówił Paweł Deląg w rozmowie z Relaksem.

Paweł Deląg spełnia się w roli ojca. Ma syna, Pawła juniora, który urodził się w 1993 roku. Jego mamą jest modelka Kasia Gajdarska. Dobry Tydzień donosi, że 28-latek nie jest jedynym dzieckiem aktora. Dowodem miały być słowa zaprzyjaźnionej z gwiazdorem dziennikarki, która przeprowadzała z nim wywiad dla magazynu Gentleman. Zapytała go:

Masz dwóch synów, jakim jesteś ojcem?

Tygodnik uznał to za pewnik, że Paweł Deląg jest podwójnym ojcem:

I to nie była pomyłka. Choć dotąd wszyscy sądzili, że Paweł ma tylko jedno dziecko, jest jeszcze drugie – podaje Dobry Tydzień.

Magazyn ustalił, że drugi syn aktora ma 20 lat. Podaje, że urodził się w 2001 roku i mieszka w Warszawie. Podobno ma na imię Mikołaj i jest bardzo podobny do znanego ojca. Aktor nie chce jednak tego komentować:

To są rzeczy, które zostawiam dla siebie. Nie rozmawiam o sprawach rodzinnych i tej zasady nie chcę naruszać – powiedział Deląg.

Spodziewaliście się takich rewelacji?


Paweł Deląg Junior - syn Pawła Deląga

Paweł Deląg Junior - syn Pawła Deląga

Paweł Deląg Junior - syn Pawła Deląga

Paweł Deląg Junior - syn Pawła Deląga

Paweł Deląg zapuścił wąsy

Paweł Deląg zapuścił wąsy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×