Paulo Sousa znalazł szczęście u boku pięknej Cristiny. Wcześniej jego życie uczuciowe nie było zbyt udane. Z byłą żoną przeżył koszmar

Paulo Sousa

Paulo Sousa

Paulo Sousa jest mężem pięknej Cristiny. Zanim znalazł szczęście u boku aktualnej żony, poprzednia złamała mu serce. Przeżył prawdziwy koszmar.

Paulo Sousa zaczął trenować polską reprezentację na początku 2021 roku. Zastąpił Jerzego Brzęczka, z którym Polski Związek Piłki Nożnej nie przedłużył umowy. Nowy szkoleniowiec na swoim koncie ma niemałe doświadczenie. W latach 2008–2010 prowadził drużyny angielskiej Championship Queens Park Rangers, Swansea City i Leicester. Później trenował węgierski zespół Videoton FC, a także włoski AFC Fiorentina.

Sousa za swoją pracę może liczyć na spore wynagrodzenie. Podpisał kontrakt z PZPN, który opiewa na kwotę 840 tys. euro rocznie. W przeliczeniu na złotówki daje to ponad 4 miliony złotych, czyli ponad 330 tysięcy złotych miesięcznie. Niedawno Super Express podawał, że dzięki temu Sousa znalazł się na 9. miejscu w rankingu najlepiej zarabiających trenerów na Euro 2020.

Nowy trener przez ostatnie miesiące przygotowywał Polaków do Euro 2020. Jego drużyna rozegrała dwa mecze. W pierwszym przegrała ze Słowacją 1:2, w drugim zremisowała z Hiszpanią 1:1. Paulo Sousa w TVP Sport skomentował wynik sobotniego spotkania. Ujawnił, co zawiodło i jak rokuje to na przyszłość:

W pierwszej połowie graliśmy na zbyt niskiej intensywności. Ale jak już naciskaliśmy, to udało nam się stworzyć dwie groźne sytuacje. W drugiej połowie nasza gra wyglądała już lepiej, bo zagraliśmy odważniej. Naciskaliśmy i zdobyliśmy bramkę. Mieliśmy dziś to, czego zabrakło ze Słowakami. Wreszcie mieliśmy odpowiednią ambicję, by rywalizować. Czy teraz będzie nam łatwiej? Musimy być dzielni i odważni już od pierwszej minuty, a nie dopiero od drugiej połowy. I wtedy będzie dobrze.

Paulo Sousa: aktualna żona Cristina Mohler. Kim jest?

Paulo Sousa w codziennym życiu może liczyć na wsparcie swojej żony, Cristiny Mohler. Poznali się w 2006 roku. Rok później byli już małżeństwem. Najpierw zalegalizowali swój związek w urzędzie stanu cywilnego, potem wzięli ślub kościelny w Maroku. Żona polskiego selekcjonera przez długi czas była modelką, a także gwiazdą telewizji.

Cristina jest o pięć lat młodsza od swojego męża. Gdy miała 15 lat, rozpoczęła pracę modelki. Pojawiła się m.in. na okładce czasopisma Maxim. W latach 90. trafiła do telewizji. Przez pewien czas była prezenterką i pogodynką, potem prowadziła też inne programy. Z pracy przed kamerami zrezygnowała w 2008 roku, gdy Paulo Sousa zaczął robić karierę trenerską.

Do tej pory w sieci krążą nagrania, na których widać, jak żona polskiego szkoleniowca radziła sobie przed kamerami.

Warto wspomnieć, że jest to drugie małżeństwo Sousy. Trener wcześniej był związany z Cristiną de Neto Almeidą. Ich relacja zakończyła się jednak w 2003 roku rozwodem. Podobno przeżył z nią koszmar. Kolorowa prasa donosiła, że kobieta wielokrotnie go zdradzała.

Feliz Aniversário!**********************************23 | 05 | 2016A apresentadora e modelo, Cristina Mohler completa hoje 41 anos de vida. Muitos Parabéns! 🙂

Posted by VOX POP TV – A Febre da Televisão on Monday, May 23, 2016


Cristina Mohler

Cristina Mohler

Cristina Mohler na okładce magazynu Maxim

Cristina Mohler na okładce magazynu Maxim

Sportowcy 14

Cristina Mohler i Paulo Sousa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×