Szukaj

Maciej Zakościelny został ojcem! Paulina Wyka urodziła drugie dziecko!

Paulina Wyka urodziła. Maciej Zakościelny ojcem

Maciej Zakościelny został ojcem po raz drugi

Maciej Zakościelny został ojcem! Jak donosi Świat i Ludzie, aktor i jego ukochana Paulina Wyka powitali na świecie swoje drugie dziecko – para wychowuje już synka Borysa. Choć oboje niezwykle cenią swoją prywatność, z ciąży Pauliny nie robili ogromnej tajemnicy. Maciej pojawił się nawet ze śliczną partnerką na salonach, a ona chwaliła się ciążowym brzuszkiem w zielonej kreacji i wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Doczekali się syna czy córki? Jak informowaliśmy jakiś czas temu, pojawiły się spore podejrzenia, że Zakościelny zapędził się podczas wywiadu z naszą reporterką i przedwcześnie wyjawił płeć swojego nienarodzonego dziecka:

Bardzo się cieszymy i czekamy tego dnia, kiedy zobaczymy jak nasz…nasze dziecko będzie wyglądało, czy będzie podobne do tego pierwszego, równie wspaniałe. – wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post

Wygląda na to, że mieliśmy rację, a aktor rzeczywiście powiedział kilka słów za dużo, bo mówi się, że Paulina urodziła drugiego synka! 

Serdecznie gratulujemy i życzymy całej rodzinie dużo zdrowia!

Umęczony Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką i synkiem przyłapani na rodzinnym spacerze! Brzuch Pauliny jest już ogromny!

Maciej Zakościelny już nie jest taki śliczny! Jego zmasakrowana twarz wygląda przerażająco! „Sam się prosiłeś”

Walentynki gwiazd! Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Zakościelny, Joanna Przetakiewic i Michał Żebrowski zdradzili nam swoje sekrety…[WIDEO]


Uważasz, że Maciej Zakościelny jest dobrym aktorem?

×