Paulina Sykut zdradziła plany na 10. rocznicę ślubu. Szykuje się impreza z wielkim rozmachem. Zaplanowała ją już w dniu ceremonii

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut wkrótce będzie świętowała 10. rocznicę ślubu. Gwiazda zdradziła, co zaplanowała na ten ważny dzień. Już w dniu ślubu wiedziała, że uczczą dekadę małżeństwa w wyjątkowy sposób.

Paulina Sykut od lat jest gwiazdą stacji Polsat. Prowadzi wszystkie najchętniej oglądane formaty i doskonale sprawdza się w roli prezenterki pogody. Od kilku sezonów jest gospodynią uwielbianego przez widzów Tańca z Gwiazdami. Przez lata obecności na wizji zyskała ogromną sympatię fanów, którzy chętnie podglądają również to, co dzieje się w jej życiu prywatnym, które należy do szczególnie udanych.

Prezenterka od ponad dwóch dekad tworzy bardzo udany związek z Piotrem Jeżyną. Zakochani poznali się, gdy Paulina miała zaledwie 17 lat. Ich uczucie przetrwało próbę czasu. W 2011 roku postanowili się pobrać, a pięć lat później na świecie pojawiła się ich córeczka Róża.

Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców a dumna mama chętnie udostępnia kadry, na których możemy podziwiać, jak pięknie rośnie jej pociecha. Chociaż nie ujawnia jej twarzy, to i tak każde kolejne zdjęcie, na którym pojawia się malutka, wywołuje entuzjazm wśród fanów.

Jak Paulina Sykut świętuje 10. rocznicę ślubu?

Paulina Sykut i jej mąż stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. W ich życiu na próżno szukać skandali czy nieporozumień. Po 23 latach związku nadal wspaniale się dogadują, a ich uczucie stale rośnie w siłę, co udowadniają kolejnymi romantycznymi zdjęciami.

Ten rok należy w ich życiu do bardzo wyjątkowych. W styczniu prezenterka skończyła 40 lat, a we wrześniu jej mąż Piotr będzie świętował 50. urodziny. W sierpniu czeka ich natomiast wspólne bardzo ważne święto. Mija już 10 lat od ich ślubu.

Ceremonia odbyła się 20 sierpnia 2011 roku w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na Puławach. Zdjęcia z tego wydarzenia szybko trafiły do prasy. Gwiazda miała na sobie przepiękną suknię ślubną, która podkreśliła jej zgrabne nogi. Jej mąż w idealnie skrojonym garniturze prezentował się równie elegancko. Okazuje się, że już wtedy gwiazda wiedziała, jak spędzą 10. rocznicę ślubu.

Już podczas wesela wymarzyłam sobie, że za 10 lat odnowimy przysięgę małżeńską w tym samym kościele w Puławach – zdradziła w rozmowie z gazetą „Party”.

Gwiazda na uroczystość chce zaprosić także najbliższą rodzinę, a dzień ten będzie szczególnie wyjątkowy, ponieważ będzie im także towarzyszyła córeczka Róża. Jeżeli pandemia pozwoli, cała rodzina uda się na odłożoną, wspólną podróż poślubną na Malediwy. Trzymamy kciuki, żeby obostrzenia nie pokrzyżowały im planów.


Suknia ślubna: Bohoboco. Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. Ślub w 2011 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Bohoboco. Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. Ślub w 2011 r. (fot. AKPA)

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×