Paulina Sykut uczciła 40. urodziny domówką. Nie zabrakło podsumowania i starych zdjęć. Ona jest jak wino!

Paulina Sykut – 40. urodziny

Paulina Sykut – 40. urodziny

Paulina Sykut skończyła 40 lat. Okrągła rocznica wprowadziła ją w nostalgiczny nastrój. Gwiazda Polsatu wspominała początki swojej kariery. Późnym popołudniem przyjaciele przygotowali dla niej urodzinową niespodziankę.

Paulina Sykut-Jeżyna od kilkunastu lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Polsatu. Uchodzi za wizytówkę stacji, co sprawia, że włodarze stacji powierzają jej prowadzenie najważniejszych imprez. Nim jednak wspięła się na szczyt dziennikarskich marzeń, musiała pokonać długą i często wyboistą drogę.

Gwiazda Polsatu od 1998 roku jest w związku z przedsiębiorcą Piotrem Jeżyną. Para w 2011 roku zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. W 2016 roku powitali na świecie córkę, Różę, która jest ich oczkiem w głowie.

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Sykut-Jeżyna jest bardzo aktywna w social mediach. Choć nie może narzekać na brak zajęć, zawsze znajduje chwilę na dodanie kolejnego zdjęcia lub nagranie krótkiego Instastory. Gwiazda dobrze wie, jak ważne jest, aby utrzymywać stały kontakt z fanami, zwłaszcza teraz w dobie pandemii koronawirusa.

Paulina jest jedną z najpiękniejszych twarzy polskiej telewizji, dlatego aż trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 40 lat. Nie widać po niej upływającego czasu, a ona wciąż zachwyca urodą i nieskazitelną figurą. Ostatnio poddała się metamorfozie, którą przeszła pod czujnym okiem Łukasza Urbańskiego, fryzjera gwiazd. Rozjaśniła i delikatnie podcięła włosy. Tak przygotowana czekała na nadejście jej wielkiego święta.

Przyjaciele dziennikarki stanęli na wysokości zadania i sprawili, że ten dzień był dla niej wyjątkowy. Ekipa zapukała do drzwi, a chwilę po tym jak Paulina wyjrzała za próg, na klatce schodowej rozbrzmiało Sto lat, które zaśpiewali wszyscy zgromadzeni.

Na ręce gwiazdy przekazany został również piękny, biały tort. Jego wierzch zdobią duże pąki różnobarwnych kwiatów, a z przodu znalazła się świeca z liczbą symbolizującą wiek gwiazdy. Na stole, obok otrzymanych od gości bukietów, pojawiły się smakowite babeczki, które zdobiły toppery z napisem Sto latHappy Birthday.

Wyjątkowa, okrągła rocznica urodzin wprawiła prezenterkę w nostalgiczny nastrój, którym podzieliła się z internautami. Na Instagramie opublikowała podsumowanie minionej dekady, w którym zamieściła zdjęcia z różnych etapów jej kariery zawodowej. Znajdziecie je w naszej galerii.

Kariera Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina w dzieciństwie występowała w chórze kościelnym, a następnie w Zespole Pieśni i Tańca Powiśle. Jako nastolatka była laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. W międzyczasie zdobyła posadę wokalistki w trio ER-EL-KI.

Sykut-Jeżyna ukończyła dwa kierunki studiów – kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W 2003 roku próbowała swoich sił w Idolu, jednak nie udało jej się dotrzeć do finału. Mimo wszystko nie poddawała się i przez lata ciężko pracowała na zasłużony sukces.

https://www.youtube.com/watch?v=FpGi5u2SUjQ

Dziennikarka po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w 2003 roku. Otrzymała wówczas rolę prowadzącej program Muzyczne listy, emitowany na antenie TV4. Jej talent został szybko dostrzeżony przez włodarzy Polsatu, dzięki którym została współprowadzącą Must Be the Music. Tylko muzyka.

W marcu 2016 roku Paulina została również prowadzącą Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, a przedtem relacjonowała kulisy programu na antenie Polsat Cafe.

Paulina jak magnes przyciąga widzów przed telewizorów, dlatego też to ona na przestrzeni ostatnich lat poprowadziła większość imprez masowych organizowanych przez jej stację-matkę. W 2019 i 2020 roku otrzymała Telekamerę TeleTygodnia w kategorii Prezenter pogody. W tym roku ma szansę na trzecią statuetkę.

W galerii znajdziecie zdjęcia Pauliny, które pojawiły się w przygotowanym przez nią podsumowaniu. Jak oceniacie jej metamorfozę na przestrzeni lat? Bardzo się zmieniła?


Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×