Paulina Smaszcz odpowiedziała na pytanie o relacje z matką Macieja Kurzajewskiego. „Wie, jak jej syn narozrabiał”. To nie koniec!

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz odwiedziła dziś matkę Macieja Kurzajewskiego. Otworzyła się w sprawie ich relacji. Były mąż może nie być usatysfakcjonowany. 

Paulina Smaszcz to była żona Macieja Kurzajewskiego. Jakiś czas temu mocno uaktywniła się w mediach. Gdy Kasia Cichopek dodała zdjęcia z Izraela, ta ujawniła, że jest z nią Maciek.

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – napisała w komentarzu.

Przed kilkoma dniami dziennikarka pojawiła się w podcaście Anny Zejdler. W trakcie rozmowy poruszono wiele tematów. Jeden z nich dotyczył psa byłych małżonków, Bono. Czworonóg rzekomo miał zostać wydalony z domu przez Maćka.

Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – sugerowała Paulina.

Dziś Maciej zabrał zwierzę do Pytania na śniadanietym samym odpowiadając na zarzuty, kierowane przez byłą partnerkę.

Paulina Smaszcz z wizytą u matki Macieja Kurzajewskiego

Smaszcz nie odpuściła tak szybko. Jeszcze tego samego dnia udała się do matki Kurzajewskiego, by bezpośrednio od niej dowiedzieć się więcej na temat pupila.

Dziękuję @anna_zejdler, że mogłam w wywiadzie z Tobą powiedzieć o tułaczce BONO, który po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. BONO po tych przeżyciach jest chory, jak mówi Mama Maćka, i BONO potrzebuję leczenia. Moi przyjaciele twierdzą, że nawet dzisiaj Maciek w ramach swojej rehabilitacji bycia właścicielem, zabrał BONO do programu Pytanie na Śniadanie. To dobrze wróży – relacjonowała.

Poniżej zapoznacie się z pełnym materiałem.

Paulina Smaszcz o relacjach z byłą teściową

Nowe wideo Pauliny wywołało skrajne emocje.

Dziwi mnie, że mama pani byłego męża w ogóle panią wpuszcza, widząc, co pani robi. Jeszcze filmuje pani jej dom. Naprawdę nie mam słów – napisała jedna z internautek.

Adresatka tej uwagi zdecydowała się odpowiedzieć, tłumacząc, że ma dobre relacje z matką Maćka. Jak stwierdziła, seniorka „wie, jak jej syn narozrabiał”.

Nie mam słów, jak pani wszystko wie o naszym życiu. Mama Maćka ma ze mną super relacje i wie, jak jej syn się zachowywał i jak narozrabiał. Mama Maćka to mądra kobieta – napisała.

Co myślicie na temat tego wyznania?


Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu

Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu "Pnś"

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×