Tabloid opisał kryzys w związku Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki. W tle inna kobieta. Gwiazda TVN była na to przygotowana

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Tabloid opublikował "troskliwy" artykuł o Paulinie Krupińskiej i Sebastianie Karpiel-Bułecce. Dziennikarze sugerują, że mężczyzna jest pocieszany przez piękną brunetkę.

Paulina Krupińska to jedna z najbardziej lubianych prowadzących Dzień Dobry TVN. Była modelka już lata temu uporządkowała życie prywatne. W 2018 roku poślubiła Sebastiana Karpiel-Bułeckę. Gwiazdorska para doczekała się razem dwojga uroczych dzieci. Antonina urodziła się 27 lipca 2015 roku, a jej brat, Jędrzej, 15 maja 2017 roku.

Niestety tabloid przekazał smutne wieści na temat małżeństwa. Dziennikarze sugerują, że para przechodzi kryzys. To zresztą nie pierwsze doniesienie tego typu.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przechodzą kryzys?

Pismo Na Żywo spekulują, że Paulina i Sebastian nie mają najlepszego kontaktu.

Przed nimi wakacje. Ten czas chcą spędzić z dziećmi, ale marzy im się też wypoczynek tylko we dwoje, by mogli nacieszyć się sobą i przywołać wspólne wspomnienia – dziennikarze opisali ich sposób na zażegnanie rzekomego kryzysu.

Autorzy tekstu zasugerowali też, że pojawiła się kobieta, która wspiera Karpiel-Bułeckę w tym trudnym czasie. Podobno piękna chórzystka dopingowała go podczas festiwalu w Opolu:

Za kulisami artysta mógł liczyć na wsparcie kolegów z zespołu oraz dwóch chórzystek, z czego jedna ciemnowłosa piękność z rozczuleniem spoglądała na lidera, a on odwzajemniał jej troskę swoimi spojrzeniami.

Wierzycie w doniesienia pisma?

Paulina Krupińska o kryzysach w związku

Sama Paulina śmieje się z takich historii, które zresztą regularnie ukazują się w tabloidach. Całkiem niedawno, w rozmowie z Jastrząb Post, powiedziała:

Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić.

Oznacza to, że dziennikarka jest już „przygotowana” na tego typu rewelacje.


Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka z córką

Sebastian Karpiel-Bułecka z córką

Komentarze

 • Gagunia pisze:

  Do pani Gosi dlaczego irytująca? Że ładna, że mądra, że szczęśliwa? nienawiść to okropna cecha charakteru
  , Więcej empatii.

 • Maciej ć pisze:

  Ona wkurzająca ,bardzo zadufana w sobie przerost treści nad formą . Dziwny układ i myślę że zdrady będą tolerowane i zamiatane pod dywan do czasu.

 • Gość pisze:

  Paulinka wodzi wzrokiem za lewym

 • Gosia pisze:

  Bardzo irytująca kobieta.

  • Gość jo pisze:

   Myślę że irytująca to jesteś ty Albo nie myślisz Albo jesteś złą osobą albo jedno i drugie jak można źle życzyć takiej wspaniałej parze piękni mądrzy zdrowi mają dzieci i z całą pewnością jest tak jak pisze Paulina że prasa bije pianę i robi ludziom wodę z mózgu tyle w temacie a ty kobieto stan przed lustrem i popatrz się na siebie i zastanów się skąd w tobie tyle złości i jadu

  • Gość pisze:

   Nie tylko ona on tez jest irytujacy
   Palma odbija

 • Gość pisze:

  Śliczna mądra inteligentna kobietka bardzo pasują do siebie i bardzo im kibicuje Sebastiana też lubię są super parą brawo

 • Gość Felixa pisze:

  Od wielu miesięcy czytam o kryzysie w ich małżeństwie a oni są nadal razem. Karpiel to wykształcony artysta z tradycyjnej, katolickiej rodziny. O pani Krupińskiej poza tym, że była miss nic nie wiem. To, że pracuje w antypolskiej stacji w mojej ocenie jest nie do zaakceptowania w rodzinie Karpielów. Jakąjest żoną i matką nie wiem ale życzę im długiego i szczęśliwego pożycia.
  .

  • Gość pisze:

   Antypolska to jest tv

  • Gośćkrystyna pisze:

   Pani Paulina pracuje w wolnych na szczęście mediach, a rodzina jej męża jest inteligentna i ja wspiera. Świetna para życzę powodzenia

  • Gość pisze:

   Jak nic nie wiesz , to po co się wypowiadasz babo.

 • Gość pisze:

  nie lubię Jej jako prowadzącej,ale jest piękną kobietą..

 • Gość pisze:

  Piękna para i nie wiem czego mogli by więcej chcieć

  • Gość pisze:

   Ani ona ani on jakoś specjalnie mnie nie inspirują. Ładna i to wszystko , ale napewno nie piękna….taka pospolita uroda .Kryzys to normalna sprawa zwłaszcza w życiu,,celebrytów,,

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×