Paula Tumala urodziła bliźnięta! Jakie imiona otrzymały?

Paula Tumala urodziła

Paula Tumala urodziła

Paula Tumala urodziła. Tą radosną wiadomością pochwaliła się na Instagramie, gdzie pokazała pierwsze zdjęcie bliźniaczek i zdradziła, jak mają na imię. 

Paula Tumala o tym, że zostanie mamą, poinformowała we wrześniu 2019 roku. Wówczas na swoim Instagramie umieściła zdjęcia, na których widać zaokrąglony brzuszek. Towarzyszył jej partner i ojciec dzieci, łódzki biznesmen, Karol.

Od tego momentu modelka chętnie publikowała posty, w których pokazywała rosnące krągłości. Kilka tygodni później podzieliła się informacją, że oczekuje narodzin bliźniaków.

Paula Tumala urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie dzieci

Tumala urodziła we wtorek, 14 stycznia, czym pochwaliła się w sieci dwa dni później. W czwartek na swoim Instagramie udostępniła pierwsze zdjęcie córek, informując, że urodziły się przed terminem. Pomimo tego, że są wcześniakami, są bardzo silne:

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka.

Modelka zdradziła, jakie imiona wybrała dla dziewczynek:

Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii. Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka ???????? ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii???? Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji od obserwujących, którzy życzyli mamie i dziewczynkom dużo zdrowia, a także zachwycali się pierwszym zdjęciem bliźniaczek:

  • Gratulacje kochani. Dużo zdrówka dla was, dziewczynki są cudne.
  • Paula kochanie gratulacje, zacznie się armagedon, ale dasz radę wyjścia nie masz. Skarbie wszystkiego najlepszego, dużo sił, wytrwałości i cierpliwości dla Waszej czwóreczki.
  • Ooooo gratuluje dwóch ślicznych księżniczek!
  • Najszczersze gratulacje, dużo miłości i cierpliwości, bo się przyda. Dużo odpoczynku i snu, śpij kiedy tylko masz możliwość i najlepsza rada jaka kiedykolwiek usłyszałam…. „szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci

Dołączamy się do powyższych wpisów, życząc rodzicom wszystkiego, co najwspanialsze.

Zobacz także: Luksusowy baby shower Pauli Tumali: Były gwiazdy i prezenty, ale to jej imponujące krągłości skradły show


Paula Tumala - bliźniaki. Pierwsze zdjęcie dziecka

Paula Tumala - bliźniaki. Pierwsze zdjęcie dziecka

Paula Tumala i Magda Pyznar – baby shower (fot. Jastrząb Post)

Paula Tumala i Magda Pyznar – baby shower (fot. Jastrząb Post)

Paula Tumala

Paula Tumala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×