Szukaj

Będą bliźniaki! Ciężarna polska gwiazda przekazała cudowną wiadomość!

Będą bliźniaki! Ciężarna Polska gwiazda przekazała cudowną wiadomość!

Będą bliźniaki! Ciężarna Polska gwiazda przekazała cudowną wiadomość!

Ciąże gwiazd to zawsze gorący temat. Będzie chłopiec, dziewczynka, a może bliźniaki - jak w tym przypadku? Kolejna przyszła mama zelektryzowała media radosną nowiną!

Pala Tumala już na początku 2020 roku zostanie mamą po raz pierwszy, ale za to podwójnie! Modelka ogłosiła właśnie, że pod sercem biją jej dwa serduszka! Okazuje się, że zawsze o tym marzyła. Cieszymy się więc, że kolejne z jej marzeń może dodać do listy spełnionych.

Zobacz: Paula Tumala pokazała ciążowy brzuch i opowiedziała o walce z chorobą: “Myślałam, że nigdy nie zajdę w ciążę”

Jakiś czas temu marzyłam o tym, aby poznać kogoś, kto odmieni moje życie, nada mu sens. Poznałam Go
Kolejnym moim marzeniem, była moja własna RODZINA. Udało się! Będę niedługo mamą?
Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite!!!
Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!!
Będziemy mieli bliźniaki.
Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️
Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami!!!! – napisała Paula na swoim Instagramie i umieściła urocze, bardzo wymowne zdjęcie.

View this post on Instagram

Cześć kochani ???? Jakiś czas temu marzyłam o tym, aby poznać kogoś, kto odmieni moje życie, nada mu sens. Poznałam Go ❤️ Kolejnym moim marzeniem, była moja własna RODZINA. Udało się! Będę niedługo mamą ???????? Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite !!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!! Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️ Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️ Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!! Spodziewaliście się takiej wiadomości ? #bliźniaki #twins #27weekspregnant #ciąża #pregnant #instamatki #instamama #mama #pregnancy #rodzew2020 #jestemwciazy #brzuchatka #momtobe #ciaza #parenting #paulatumala ___________________________________________ Piękny rysunek wykonała @magdalena_szczesna_star ????????????

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Zobacz: Seksowna Paula Tumala z dużym ciążowym brzuszkiem wpadła na imprezę

Jakiej płci będą bliźnięta? To najprawdopodobniej dwie dziewczynki! Przynajmniej tak, jakiś czas temu donosiła sama gwiazda. Umieściła wtedy zdjęcie ze spinkami „girls” nikt wtedy jednak nie zorientował się, że napis należy potraktować aż tak dosłownie!

Modelka jest w 27 tygodniu ciąży, to znaczy, że właśnie wkracza w 7 miesiąc oczekiwań. Prawdopodobnie (jak zwykle bywa w przypadku ciąży bliźniaczych) dziewczynki urodzą się przed terminem. Poród już na początku 2020 roku!

Zobacz: Paula Tumala kwitnie w ciąży. Obcisła mini podkreśliła jej brzuszek. Ale my zwróciliśmy uwagę na coś innego


Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala zdradziła płeć dziecka

Paula Tumala zdradziła płeć dziecka

Paula Tumala

Paula Tumala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×