Szukaj

Paulę Tumalę dopadł baby blues. Pokazała rozczulające zdjęcia ze szpitala

Paula Tumala - baby blues

Paula Tumala - baby blues

Paula Tumala została mamą bliźniaczek, Anastazji i Nadii. Niestety jeszcze nie wyszły ze szpitala, bo dziewczynki zapadły na dosyć częstą przypadłość noworodków. Jak się czuje ich mama?

Paula Tumala urodziła we wtorek, 14 stycznia, czym pochwaliła się w sieci dwa dni później. W czwartek, 16 stycznia, na swoim Instagramie udostępniła pierwsze zdjęcie córek, informując, że urodziły się przed terminem. Pomimo tego, że są wcześniakami, są bardzo silne:

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka – napisała.

Zdradziła także, jakie imiona wybrała dla dziewczynek:

Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii. Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia – pochwaliła miejsce pobytu.

Paula Tumala ma lekki baby blues. Dlaczego?

Dzisiaj, na swoim Instagramie Paula Tumala opublikowała relację, w której zdradza, że jej córeczki maja żółtaczkę fizjologiczną i dlatego muszą być naświetlane. Ze względu na to i na wcześniejszy poród, ciągle są w szpitalu. To wszystko, a także pewnie szalejące hormony, powodują, że modelka zwierzyła się, że cierpi na lekki baby blues. Fotografie, które przy okazji pokazała, są rozczulające.

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala – relacja ze szpitala

Jest to naturalne odczucie. Z pewnością pod czujnym okiem personelu szpitala oraz ze wsparciem ukochanego, Karola i przyjaciół, modelka szybko znajdzie równowagę i odnajdzie się w macierzyństwie. Z pewnością wszystko szybko się ułoży i już wkrótce Paula Tumala będzie mogła zabrać swoje córeczki do domu, a tam już łatwiej pozbędzie się baby blues.

Zobacz także: Luksusowy baby shower Pauli Tumali: Były gwiazdy i prezenty, ale to jej imponujące krągłości skradły show


Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×