Szukaj

Rozpalona Patusia z „Projektu Lady” kusi na potęgę ze swojej sypialni! Jak ona się zmieniła!

Jedna z uczestniczek Projektu Lady bardzo się zmieniła w ostatnim czasie. Jej wygląd stał się jeszcze bardziej drapieżny niż dotychczas. Jak wygląda teraz Patusia?
Patrycja Karczewska z Projekt Lady

Patrycja Karczewska z Projekt Lady

Projekt Lady to program, który pomaga dziewczynom zerwać z dawnym wizerunkiem i z buntowniczek stać się prawdziwymi damami. Wyemitowano już cztery edycje show. Mimo tego, jego popularność wciąż nie słabnie, a widzowie z wielką chęcią śledzą perypetie niesfornych dziewczyn na ekranach  telewizorów. Do grona najbardziej wyrazistych osób z programu na pewno można zaliczyć Patrycję Karczewską, która znana jest jako Patusia.

Patrycja Karczewska: jak wyglądała przed programem Projekt Lady?

Zanim przyszła do programu, jej znakiem rozpoznawczym były długie, doczepiane włosy i sztuczne paznokcie. Nie kryła się z tym, że bardzo lubi taki wyzywający styl. Kiedy trafiła pod skrzydła mentorek, przeszła niemałą przemianę. Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem, gdyż pozbyła się mocnego makijażu i doczepianych włosów. Kuse, obcisłe stroje zastąpiła o wiele grzeczniejszą garderobą.

Patrycja Karczewska podczas pobytu w domu Ladies sprawiała wrażenie, że robi największe postępy w przemianie. To jednak nie trwało długo. W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której przez swój bunt zawiodła mentorki. Niestety skończyło się to tak, że musiała opuścić Pałac w Radziejowicach.

Patrycja Karczewska w Projekcie Lady

Jak przyznała Patusia w wywiadzie dla fejm.com.pl, do telewizji udała się, dlatego, że świetnie czuje się przed kamerą. Jej największym marzeniem jest zostać aktorką:

Moim marzeniem jest zostanie aktorką. Świetnie wręcz czuje się przed kamerą, śmiem nawet twierdzić, że pałamy do siebie tym samym uczuciem. A teraz przecież tak ciężko o odwzajemnioną miłość. Odnajdę się w każdej roli, lecz nie pogardzę także posadą pogodynki. Skromnie przypominam się producentom i reżyserom.

Patrycja po opuszczeniu pałacu zaczęła prowadzić kanał na YouTube, gdzie przez pewien czas regularnie udostępniała nowe odcinki autorskiego programu Patusia ShOw. Następnie celebrytka skupiła się na prowadzeniu konta na Instagramie o tej samej nazwie.

Patrycja Karczewska: metamorfoza

Obserwując konto uczestniczki Projekt Lady, możemy zauważyć, że po dawnym wizerunku damy raczej nie pozostało śladu. Chociaż Karczewska zrezygnowała z doczepianych włosów, to nadal jej makijaż jest wyzywający. Ma sztuczne rzęsy i paznokcie. Nie boi się także umieszczać odważnych zdjęć, nawet tych w samej bieliźnie. Takie właśnie umieściła ostatnio przy okazji domowej kwarantanny odbywającej się w Polsce w związku z koronawirusem. Na fotografii możemy zauważyć znacznie powiększone usta i zmienione rysy twarzy.


Patrycja Anna Karczewska

Patrycja Anna Karczewska

Patrycja Anna Karczewska

Patrycja Anna Karczewska

Patrycja Anna Karczewska

Patrycja Anna Karczewska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×