Prowadząca „Paradise Hotel” wybrana! Przed wylotem na plan zdjęciowy dostała ekskluzywny prezent

Paradise Hotel: prowadząca wybrana

Paradise Hotel: prowadząca wybrana

Kto poprowadzi Paradise Hotel? Znamy nazwisko prowadzącej nowe reality-show TVN7. Informację potwierdziła marka biżuteryjna, która przekazała dla nowej gwiazdy stacji luksusowy prezent.

Zdjęcia do Paradise Hotel lada dzień ruszą pełną parą. Uczestnicy i prowadząca show są obecnie w podróży na Bali, gdzie kręcone będą odcinki do nowego programu TVN-u. Już teraz mówi się, że będzie on hitem wiosennej ramówki i zagrozi konkurencyjnemu Love Island (Polsat).

O przygotowaniach do Paradise Hotel media donosiły już w grudniu. Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że powstaje polska edycja amerykańskiego widowiska, którego pierwszy sezon został wyemitowany w 2003 roku. Od tego czasu reality-show odniosło spory sukces na Węgrzech, w Holandii i w Danii. Teraz przyszła kolej na Polskę.

Paradise Hotel: Kto poprowadzi pierwszą polską edycję?

Prowadzącą Paradise Hotelzgodnie z przewidywaniami – została Klaudia El Dursi, którą doskonale znają widzowie Top Model. Polska modelka o hinduskich korzeniach wystąpiła w ósmej edycji popularnego programu, w którym dotarła aż do półfinału. Mimo to śmiało może mówić o wielkim sukcesie – nie tylko regularnie bryluje na salonach, ale przede wszystkim zarabia na swojej popularności, pojawiając się w kampaniach reklamowych znanych marek.

Klaudia zyskała sporą popularność w sieci. Profil El Dursi na Instagramie śledzi ponad 400 tysięcy osób. Ostatnio jej fani mogli dowiedzieć się, że tuż przed wylotem otrzymała ekskluzywny prezent, jakim jest talizman przygotowany z myślą o niej przez markę biżuteryjną ZoZo Design.

Luksusową niespodzianką Klaudia pochwaliła się w sieci. Przy okazji oficjalnie potwierdzono, że to właśnie finalistka Top Model została gospodynią pierwszego polskiego sezonu Paradise Hotel.

Piękna @klaudia_el_dursi przed wylotem do nowego programu „Paradise Hotel” zawitała do nas po bransoletkę na szczęście. Trzymamy kciuki za nową prowadzącą – czytamy na profilu ZoZo.

Paradise Hotel – zasady programu i data emisji

Uczestnicy reality-show to grupa singli mieszkająca w luksusowym hotelowym kurorcie, która w każdym tygodniu musi łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Pozostała jedna osoba musi sparować się w następnym odcinku, albo opuścić kurort. W to miejsce pojawia się nowy uczestnik.

Zdjęcia do programu kręcone są na indonezyjskiej wyspie Bali. Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2020.


Klaudia El Dursi przed wylotem na plan Paradise Hotel

Klaudia El Dursi przed wylotem na plan Paradise Hotel

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×