Otylia Jędrzejczak poroniła. Postawa jej partnera była skandaliczna

Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak rozlicza się z demonami przeszłości w swojej książce Moja historia. Otylia Jędrzejczak. W publikacji opisała wszystkie traumy, o których wiedziała opinia publiczna, ale także te, o które dopiero wyszły na jaw.

Otylia Jędrzejczak przez lata spełniała się w zawodowo. Jako pływaczka na swoim koncie zapisała niemałe sukcesy, które sprawiły, że cieszyła się sporą popularnością wśród fanów sportu. Niestety wypadek samochodowy, który spowodowała, i w którym śmierć poniósł jej młodszy brat, sprawił, że zamiast ze współczuciem, zaczęła spotykać się z hejtem.

Niedawno wydała książkę, w której zmierzyła się z przeszłością. Opisała śmierć brata, depresję, myśli samobójcze oraz stratę dziecka.

Otylia Jędrzejczak - autobiografia

Otylia Jędrzejczak – autobiografia

Otylia Jędrzejczak o stracie dziecka

Dziś Otylia Jędrzejczak jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: Marceliny oraz Grzegorza, który przyszedł na świat we wrześniu 2019 roku. Z podniesioną głową, pomimo traumatycznych doświadczeń z przeszłości idzie dalej przez życie, nie tracąc optymizmu.

Jędrzejczak bardzo długo milczała na temat śmierci swojego brata. O emocjach, które towarzyszyły jej po tragicznym wypadku, który spowodowała, zaczęła opowiadać dopiero w tym roku, kiedy wydała  autobiografię. Pływaczka raz na zawsze rozlicza się w niej z przeszłością, zdradzając, jak przeżyła ten trudny czas w swoim życiu. Opowiedziała także o tym, że straciła dziecko i została z tym sama, a partner nawet nie odwiedził jej w szpitalu.

Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała. Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem – wyznała w książce.

Zobacz także: Otylia Jędrzejczak chciała popełnić samobójstwo. Po śmierci brata była o krok od najgorszego


Otylia Jędrzejczak - autobiografia

Otylia Jędrzejczak - autobiografia

Otylia Jędrzejczak – wybory parlamentarne 2019

Otylia Jędrzejczak – wybory parlamentarne 2019

Otylia Jędrzejczak urodziła

Otylia Jędrzejczak urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×