Szukaj

Anna Wendzikowska w obłędnej kreacji na Oscarach. Wyglądała jak księżniczka

Anna Wendzikowska podczas Oscarów 2020 była w pracy. Dziennikarka na czerwonym dywanie pokazała się w obłędnej kreacji. Jak wyglądała i jak na jej stylizację zareagowali internauci?
Anna Wendzikowska - Oscary 2020

Anna Wendzikowska - Oscary 2020

Anna Wendzikowska dla Dzień Dobry TVN przygotowywała materiał z gali wręczenia Oscarów 2020. Na kilka godzin przed ceremonią, spotkała się z aktorami Bożego ciała, polskimi kandydatami do nagrody, by zapytać ich o emocje, które towarzyszą im przed ważnym wydarzeniem.

Głos zabrał m.in. Bartosz Bielenia, który przyznał, że czuje się trochę tak, jakby przygotowywał się do studniówki. Przyznał, że ciągłe zainteresowanie mediów bywa trochę męczące:

Pomyślałem, że trochę za dużo, co z tym zrobić, ale później człowiek się przyzwyczaja, ale muszę powiedzieć, że po prostu miałem ogromne szczęście trafić na Janka, na Piotrka Sobocińskiego. To była naprawdę nasza wspólna praca – mówił w rozmowie z Anną Wendzikowską.

Anna Wendzikowska na czerwonym dywanie. W co się ubrała?

Kilka godzin później zarówno aktor, jak i reszta ekipy wzięli udział w gali. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się wspaniale. Cierpliwie pozowali do zdjęć i wyglądali przy tym bardzo korzystnie. Okazuje się, że nie tylko filmowcy związani z Bożym ciałem zaprezentowali się doskonale.

Idealnie wyglądała także Wendzikowska, która podczas gali pojawiła się w spektakularnej kreacji od Just Paul, o jasnoróżowym kolorze. Suknia miała długość do ziemi i była przystrojona zdobieniami w kształcie kwiatowych pąków. Miała długie, lekko prześwitujące rękawy, a także czarny pasek, umieszczony w talii.

Dziennikarka połączyła ją z wieczorowym makijażem, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone oko. Kropką nad i były delikatnie pofalowane włosy.

Anna Wendzikowska - Oscary 2020

Anna Wendzikowska – Oscary 2020

O tym, że w kreacji Wendzikowska wyglądała zjawiskowo, nie mieli wątpliwości jej fani. W komentarzach pod zdjęciem komplementowali styl gwiazdy, pisząc, że sukienka była strzałem w dziesiątkę:

  • Zjawiskowa Ty i zjawiskowa kreacja.
  • Oczywiście, że oglądam. Wygląda Pani obłędnie.
  • Jestem zachwycona! Pani Aniu wygląda Pani oszałamiająco.

Trudno nie zgodzić się z tymi wpisami. Dziennikarka wyglądała obłędnie.

Zobacz także: Oscary 2020: Kinga Rusin zdeklasowała największe gwiazdy. Wyglądała obłędnie!


Anna Wendzikowska - Oscary 2020

Anna Wendzikowska - Oscary 2020

Anna Wendzikowska w różowej kreacji, Oscary 2020

Anna Wendzikowska w różowej kreacji, Oscary 2020

Anna Wendzikowska kreacji od Just Paul, Oscary 2020

Anna Wendzikowska kreacji od Just Paul, Oscary 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×