Wielkie otwarcie szkoły w Ghanie. Omenaa Mensah z mężem osobiście doglądali ostatnich prac na budowie. Jak tam pięknie!

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mesah wybudowała szkołę w Ghanie. Razem ze swoim mężem osobiście doglądają i pomagają w ostatnich przygotowaniach przed wielkim otwarciem. Zobaczcie zdjęcia. 

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej wyrazistych gwiazd stacji TVN. Prezenterka zadebiutowała na ekranie jako prezenterka pogody, a później szybko przyszła pora na kolejne programy z jej udziałem. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w formacie Wyjątkowe domy. Tam odwiedzała mieszkańców Polski, pokazując perełki architektoniczne i opowiadała o tym jak powstawały. Oprócz kariery telewizyjnej spełnia się ona także doskonale w roli bizneswoman. Prowadzi między innymi firmę produkującą designerskie meble. Razem z mężem Rafałem Brzoską angażuje się także w wiele innych projektów.

Omenaa wszystko to łączy z udanym życiem prywatnym. Od dwóch lat jest ona żoną jednego z najbogatszych Polaków. Para wspólnie wychowuje synka Vincenta, który ma już 4 lata, a także starszą córkę, Vanessę, z poprzedniego związku. Prezenterka nie tylko pracuje i zajmuje się rodziną, ale także wspiera osoby najbardziej potrzebujące.

Omenaa Mensah otwiera szkołę w Ghanie

Omanaa jest świadoma tego, że popularność można wykorzystać także w słusznej sprawie. Jest ona jedną z nielicznych gwiazd, która aż tak bardzo poświęca się działalności dla innych. W 2014 zdecydowała się założyć Omenaa Foundation, która skupia się przede wszystkim na pomocy dzieciom. Jej największym projektem jest wybudowanie szkoły w Ghanie.

W 2017 roku rozpoczęła się budowa placówki dla „dzieci ulicy”. Przez 4 lata trwały intensywne prace, a Omenaa pomimo wielu trudności dołożyła wszelkich starań, żeby wszystko doszło do skutku.

Teraz z wielką dumą gwiazda chwali się kolejnymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć ukończony już budynek. Jest okazała kilkukondygnacyjna budowla. Placówka została wyposażona przez prezenterkę również w meble, oraz wszystkie niezbędne pomoce naukowe dla dzieci. Obecnie trwają ostanie przygotowania do tego, aby dzieci zasiadły w szkolnych ławkach.

Dziś 1 września! Piękny czas powrotu do szkoły. U nas w Ghanie wielkie przygotowania do otwarcia naszej placówki. Jestem taka szczęśliwa i dumna, ze udało się nam zbudować te szkole, popatrzcie jak nasze dzieci w Ghanie pomagają w przygotowaniach do startu roku szkolnego.

Omenaa na swoim Instagramie na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się na miejscu. Razem z mężem udali się do szkoły i osobiście uczestniczą w ostatnich pracach wykończeniowych. Nie boją się wziąć do ręki narzędzi i pomóc ekipie w tym, a wszystko przebiegło sprawnie.

Wiadomo, że gwiazda nie tylko zadbała o piękne wnętrze szkoły, ale zagospodaruje też teren dookoła placówki i zmieni go w miejsce przyjazne dzieciom. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii.


Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah- otwarcie szkoły w Ghanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×