Szukaj

Oliwia Bieniuk pokazała dom w kampanii reklamowej. Jest minimalizm i klasa

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk zachęca do pozostania w domu, a przy okazji pokazała kawałek mieszkania. Jakie zdjęcie opublikowała na Instagramie?

Oliwia Bieniuk przyłączyła się do akcji #zostańwdomu. Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa staje się coraz bardziej poważna. Rząd wprowadził nowe zaostrzenia w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się choroby. Córka Anny Przybylskiej podporządkowała się dyrektywom, opublikowała zdjęcie, a przy okazji pokazała nam fragment swojego domu.

Oliwia Bieniuk pokazała jak mieszka

Oliwia Bieniuk nie jest zbyt wylewna, żeby pokazywać zanadto w sieci swoją prywatność. Zdjęcia na swoim profilu publikuje rzadko, ale zawsze przyświeca temu jakiś cel. Od czasu ogłoszenia pandemii, dzisiaj pojawił się jej drugi post. Wcześniej – kiedy sytuacja nie była jeszcze taka poważna – pokazała piękne zdjęcia ze spaceru. Korzystała ze słońca z dala od ludzi.

Teraz, przy okazji kampanii reklamowej jej ulubionych torebek, pokazała kawałek domu. Ze zdjęcia można wywnioskować, że Bieniukowie mieszkają w jasnych i przestronnych wnętrzach. Oliwia pozuje na parapecie, który zdobi roślina.

Za jej plecami rozciąga się widok na podwórko od frontu posesji. Wszystko jest proste i z klasą.

Razem z @obagpolska #zostałamwdomu Dbajcie o swoje zdrowie! #zostańwdomu – napisała nastolatka.

Jednak to ona jest gwiazdą zdjęcia. Wygląda przepięknie. Ubrana w liliowy sweterek i różowe dresy prezentuje się jak rasowa modelka. Nie mają co do tego wątpliwości internauci obserwujący jej profil.

  • Przepiękna.
  • Piekna jak zawsze.
  • Cudne zdjęcie!
  • Bosko.
  • Ale śliczniutka.

Oliwia zachęca do pozostania w domu – to ważne, bo to głos, który przemawia do młodych ludzi. Nastolatka do nastolatków zawsze łatwiej dociera.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk aktywnie korzysta z wolnego. Zamiast zostać w domu wybrała spacer i zrobiła sobie piękną sesję


Oliwia Bieniuk - dom

Oliwia Bieniuk - dom

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×