Oliwia Bieniuk w końcu wyfruwa z rodzinnego gniazda. W nowym mieście nie planuje mieszkać sama

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnej Gdyni. Wiadomo, w jakim mieście teraz zamieszka. Jak się okazuje, nie będzie tam sama. Kto z nią wyjedzie?

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej Jarosława Bieniuka. Influencerka nie miała łatwego dzieciństwa.  W 2014 roku jej mama zmarła na raka trzustki. Tym samym osierociła ją i jej młodszych braci, Szymona Jana. W wychowaniu Oliwii i reszty jej rodzeństwa pomogła babcia, Krystyna Przybylska, która okazała duże wsparcie ich tacie.

Obecność nastolatki w show-biznesie zaczął się dość skromnie. Początkowo była obecna głównie w social mediach. Z czasem zaangażowano ją w Tańcu z Gwiazdami. Córka Przybylskiej tak spodobała się widzom, że odpadła z formatu dopiero przed finałem. Dziś zapewne zarabia krocie jako influencerka, co nie oznacza, że nie ma innych planów na karierę.

Generalnie skupiam się na swoim rozwoju osobistym. Uczę się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Zobaczymy, czy się w ogóle dostanę, bo egzaminy są bardzo trudne. Ale jak mi nie wyjdzie, to oczywiście mam plan B. Pójdę na inny kierunek studiów, ale nie będę mówiła jaki. Mam nadzieję, że talent odziedziczyłam – kilka tygodni temu opowiedziała w jednym z wywiadów.

Plany związane ze studiami muszą chyba być naprawdę daleko posunięte, ponieważ Oliwia już wie, że we wrześniu wyprowadzi się do Warszawy.

Oliwia Bieniuk się wyprowadza. Z kim?

Nastolatka zorganizowała wczoraj sesję Q&A, podczas której odpowiadała fanom na zadawane przez nich pytania. Jedna z osób napisała do niej:

Planujesz wyprowadzić się z domu, żeby zamieszkać sama?

I dostała odpowiedź:

Tak, od końca września będę mieszkać w Warszawie z psiapsi.

Jesteście ciekawi, kim jest wspomniana przez Oliwię przyjaciółka?

Oliwka Bieniuk okrzyczana przez pasażerów

Ostatnio bohaterka tekstu udała się w podróż pociągiem. Gwiazda wykupiła bilet w strefy ciszy, z czego nie do końca zdawała sobie sprawę. Poskutkowało to tym, że  współpasażerowie zrobili jej awanturę, gdy głośno rozmawiała przez telefon.

Kupiłam bilet w strefie ciszy. Nie wiem jakim cudem nawet, nie było napisane. Rozmawiam przez telefon i nagle słyszę wrzaski z tyłu: „Proszę nie rozmawiać, to strefa ciszy”. Ostatni raz. Człowiek nie może chwile porozmawiać przez telefon. Jeszcze rozumiem, jakbym krzyczała do tego telefonu, ale mówiłam cicho – chwilę po tej sytuacji pożaliła się fanom na Instastory.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Oliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnego gniazdka

Oliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnego gniazdka

Oliwia Bieniuk gotowa do wyjścia

Oliwia Bieniuk gotowa do wyjścia

Oliwia Bieniuk topless

Oliwia Bieniuk topless

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×