Oliwia Bieniuk na długo zapamięta tę podróż. Reszta pasażerów nie zamierzała tolerować zachowania 19-latki i zrobiła jej ostrą awanturę

Oliwia Bieniuk - kłótnia w pociągu

Oliwia Bieniuk - kłótnia w pociągu

Oliwia Bieniuk udała się w podróż pociągiem. Niestety ta nie przebiegała w udany sposób. Dziewczyna została ostro skarcona przez pasażerów.

Oliwia Bieniuk to pierwsza córka Anny Przybylskiej Jarosława Bieniuka. Jej dzieciństwo nie było łatwe z jednego powodu. W 2014 roku jej mama zmarła na raka trzustki. Tym samym osierociła ją i jej młodszych braci, Szymona Jana. Na pomoc tacie dzieci przyszła mama Ani, Krystyna Przybylska, która wsparła go w wychowaniu wnuków.

Dorastająca Oliwia zainteresowała się show-biznesem. Weszła do niego jako początkująca influencerka. Z czasem dostała angaż w Tańcu z Gwiazdami, gdzie zaszła dość wysoko. Występy jeszcze bardziej podbiły jej popularność. Dziś liczba followersów na Instagramie nastolatki zbliża się powoli do 300 tysięcy, co jest wielkim sukcesem.

Wielkim marzeniem młodej gwiazdy jest bycie aktorką:

Generalnie skupiam się na swoim rozwoju osobistym. Uczę się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Zobaczymy, czy się w ogóle dostanę, bo egzaminy są bardzo trudne. Ale jak mi nie wyjdzie, to oczywiście mam plan B. Pójdę na inny kierunek studiów, ale nie będę mówiła jaki. Mam nadzieję, że talent odziedziczyłam – kilka tygodni temu opowiedziała w jednym z wywiadów.

Oliwia Bieniuk okrzyczana w pociągu. Za co?

Wczoraj 19-latka udała się w podróż pociągiem. Gwiazda wykupiła bilet w strefy ciszy, z czego nie do końca zdawała sobie sprawę. Poskutkowało to tym, że  współpasażerowie zrobili jej awanturę, gdy głośno rozmawiała przez telefon.

Kupiłam bilet w strefie ciszy. Nie wiem jakim cudem nawet, nie było napisane. Rozmawiam przez telefon i nagle słyszę wrzaski z tyłu: „Proszę nie rozmawiać, to strefa ciszy”. Ostatni raz. Człowiek nie może chwile porozmawiać przez telefon. Jeszcze rozumiem, jakbym krzyczała do tego telefonu, ale mówiłam cicho – pożaliła się fanom na Instastory.

Przypomnijmy, że strefa ciszy to specjalny segment pociągu, w którym obowiązuje zakaz głośnych rozmów, słuchania muzyki i wykonywania innych hałaśliwych czynności. Oliwia ma teraz nauczkę i już będzie wiedzieć o tym, jak należy się zachować w takim miejscu. A wam zdarzyło się już kiedyś podróżować w takiej strefie?


Oliwia Bieniuk - kłótnia w pociągu

Oliwia Bieniuk - kłótnia w pociągu

Oliwia Bieniuk - kłótnia w pociągu

Oliwia Bieniuk - kłótnia w pociągu

Oliwia Bieniuk topless

Oliwia Bieniuk topless

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×