Oliwia Bieniuk w pięknej sesji zdjęciowej z ojcem. „Ania jest z was dumna”. Córka Przybylskiej wspomina ostatnie miesiące z mamą

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej kampanię społeczną dla bliskich osób walczących z nowotworami. Córka Ani Przybylskiej zdradziła, jak wyglądało ich życie po diagnozie. 

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat żyła w blasku fleszy. Razem ze swoją mamą Anną Przybylską pojawiała się na planach sesji zdjęciowych i okładkach kolorowych magazynów. Dokładnie wiedziała, z czym wiąże się praca aktorki, a także jak wygląda show-biznes. W swoim dorosłym życiu postanowiła kroczyć śladami Anny Przybylskiej.

Mama Oliwii przegrała walkę z nowotworem. Po diagnozie heroicznie walczyła o swoje zdrowie i życie. Przeszła operację w Szwajcarii i do końca wierzyła, że uda jej się pokonać chorobę. Niestety zmarła w 2014 roku, co było ciosem nie tylko dla wielu fanów jej talentu, ale przede wszystkim dla najbliższych.

Ania pozostawiła w żałobie ukochanego, Jarosława Bieniuka, a także troje ich wspólnych dzieci. Razem wychowywali: Oliwię, która ma już 20-lat, 16-letniego Szymona i 11-letniego Jasia. Pamięć o Przybylskiej nadal jest żywa dzięki fanom i rodzinie. W październiku wielką premierę miał film dokumentalny o jej życiu, w którym zawartych było mnóstwo wspomnień.

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej z Jarosławem Bieniukiem. Wspomina ostatnie chwile z mamą

Oliwia i jej bliscy nie pozwalają na to, by pamięć o jej mamie wygasła. Fani chętnie podglądają teraz życie dorosłej już córki aktorki, która także związała się z show-biznesem. Właśnie wzięła ona udział w kampanii wspierającej bliskich osób, które walczą z nowotworami.

Przy okazji powstała też piękna sesja zdjęciowa, a do fotografii córka Ani pozowała ze swoim tatą, Jarosławem. W opisie do zdjęcia, które zamieściła w social mediach wspomniała o tym, jak wyglądały jej ostatnie miesiące z mamą.

Kiedy moja mama zachorowała na nowotwór, starałyśmy się ze sobą rozmawiać jak najwięcej. Mówiłyśmy wtedy dużo, ale czasem wystarczyły tylko dwa słowa: „kocham cię”, albo „będę pamiętać”. Razem z tatą @jaretpalmer zostaliśmy ambasadorami akcji www.tylkodwaslowa.pl, która wspiera bliskich osób chorych na nowotwory.

Pod postem Oliwii szybko pojawił się ogrom komentarzy. Internauci chwalą to, że promują z ojcem tak ważną inicjatywę, ale też, patrząc na Oliwię dostrzegają jej podobieństwo do mamy.

  • Piękna inicjatywa.
  • Wspaniała rodzina.
  • Jestem pewna, że Ania jest z was dumna.
  • Jesteś do niej taka podobna i masz piękne serce.
  • Piękne to.
  • Jesteś kopią swojej mamy.

Trzeba przyznać, że Oliwia wyrosła na piękną i mądrą kobietę.


Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×