Natalia Siwiec komentuje udział Oliwii Bieniuk w „Tańcu z Gwiazdami”. Już teraz wie, jak dla nastolatki skończą się popisy w show

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk wystąpi w kolejnej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Natalia Siwiec już teraz wie, jak zakończy się jej udział w programie. Może liczyć na wysokie miejsce?

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 18- latka już od kilku lat robi karierę w mediach. Od dawna mówi, że chciałby związać swoją przyszłość z show-biznesem. Jedynym warunkiem jej ojca było to, by najpierw zajęła się nauką i skończyła szkołę. Nastolatka dotrzymała słowa i jest już po maturze. Wcześniej jednak udało jej się podpisać kilka kontraktów reklamowych. Była twarzą znanych marek kosmetycznych i odzieżowych, a także wystąpiła w filmie znanego youtubera.

Oliwia ma za sobą także kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych. Ich efektami chętnie chwali się na Instagramie, który prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Ma też świetny kontakt ze swoimi obserwatorami i często odpowiada na ich pytania. Zdaje się, że już niedługo przybędzie jej znacznie więcej fanów, ponieważ zdecydowała się na udział w programie Taniec z Gwiazdami.

Natalia Siwiec komentuje udział Oliwii Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami

Natalia Siwiec zna Oliwię Bieniuk od dziecka. Razem spędzają mnóstwo czasu, a nastolatka jest częstym gościem w domu modelki. Zapewne może ona liczyć na jej wsparcie w karierze przed obiektywem i wiele cennych rad. Okazuje się, że Miss Euro 2012 będzie także jedną z najwierniejszych kibicek Oliwii podczas jej udziału w Tańcu z Gwiazdami. Twierdzi ona, że nastolatka jest poważną kandydatką do wygranej.

Życzę jej przede wszystkim dobrej zabawy i oczywiście będę trzymała za nią kciuki. Jestem pewna, że świetnie sobie poradzi. Bez wątpienia Oliwia ma nawet szanse powalczyć o główną nagrodę, czyli Kryształową Kulę, gdyby potrzebowała rad, lub chociaż nawet rozmowy, to ja zawsze jestem do jej dyspozycji – skomentowała Natalia Siwiec w rozmowie z Faktem.

Natalia Siwiec sama kilka lat temu zdecydowała się na udział w popularnym tanecznym show. Nie zabawiła jednak długo na parkiecie i zajęła ósme miejsce w całej rywalizacji. Będziecie kibicowali Oliwii ?


Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec i Mia - sylwester 2019

Oliwia Bieniuk imprezuje z Julią Wieniawą i Natalią Siwiec

Oliwia Bieniuk imprezuje z Julią Wieniawą i Natalią Siwiec

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×