Oliwia Bieniuk w „Tańcu z gwiazdami”! Polsat ujawnia pierwsze szczegóły nowej edycji. Zaszły spore zmiany

Oliwia Bieniuk wystąpi w „Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk wystąpi w „Tańcu z gwiazdami"

Taniec z gwiazdami wraca, a z nim spore zmiany. W obsadzie zobaczymy Oliwię Bieniuk, ale to niejedyna wiadomość, która zaskoczy fanów show. Polsat stawia na nowy dzień emisji.

Taniec z gwiazdami jest najdłużej emitowanym show w historii polskiej telewizji. W latach 2005-2011 mogliśmy oglądać taneczne zmagania gwiazd na antenie TVN, jednak po tym czasie licencję na emisję formatu udało się odkupić Polsatowi. Na parkiecie od lat pojawiają się najgorętsze gwiazdy, a widzowie przez kilka kolejnych tygodni mają zagwarantowaną rozrywkę. Format od początku bije rekordy oglądalności, choć sporo zmieniło się po tym, jak wybuchła pandemia koronawirusa.

Ostatnia edycja trwała cały rok. W marcu wyemitowano trzy odcinki, a później ogłoszono trwającą kilka miesięcy przerwę, z powodu pandemii koronawirusa. Show wznowiono dopiero na jesieni, a po powrocie widowiska na antenę nie brakowało zmian spowodowanych zachorowaniami na COVID-19.

Fani z niecierpliwością wyczekiwali kolejnej odsłony. Telewizja Polsat właśnie przekazała radosne wieści oraz zdradziła, kto weźmie udział w programie.

Oliwia Bieniuk wystąpi w Tańcu z gwiazdami

W środowe popołudnie na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami na Instagramie ujawniono, że pierwszą uczestniczką najnowszej edycji będzie Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy @tanieczgwiazdami Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Oliwia niejednokrotnie mówiła o tym, że chciałaby pójść w ślady mamy, dlatego też już od dłuższego czasu szkoliła swój warsztat aktorski. Odkąd tylko zaczęła przejawiać talent, mogła liczyć na wsparcie i pomoc Natalii Siwiec, która pomagała jej zasłynąć w show-biznesie. Maturzystka ma na swoim koncie kilka większych kampanii reklamowych, dzięki którym zyskała dużą popularność wśród rówieśników.

Udział w Tańcu z gwiazdami z pewnością przyciągnie przed telewizory również nastolatków, którzy będą chcieli zobaczyć, jak ich faworytka sprawdza się na parkiecie.

Zmiany w Tańcu z gwiazdami. Nowa data emisji

Po długiej przerwie Taniec z gwiazdami wraca na ekrany. Wiadomo już, że następną edycję tanecznego show zobaczymy we wrześniu na antenie Polsatu. Na oficjalnym profilu programu pojawiło się oświadczenie, z którego możemy dowiedzieć się, że produkcja zmieniła datę i godzinę emisji.

Tegoroczna jesień będzie naprawdę gorąca! Ponownie doświadczymy prawdziwych emocji, śledząc taneczne zmagania gwiazd i osobowości świata show-biznesu! XII edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00! Nowa edycja i nowy dzień emisji!!! Przedłużmy sobie weekend o jeden dzień i rozpocznijmy nowy tydzień tanecznym krokiem! Do zobaczenia na najpiękniejszym parkiecie tanecznym świata już we wrześniu!

Co sądzicie na temat wprowadzonych zmian? Będziecie oglądać Taniec z gwiazdami?


tanieczgwiazdami_199254363_813119755975028_992566249692155261_n

Oliwia Bieniuk wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk w jasnych włosach

Oliwia Bieniuk w jasnych włosach

Oliwia Bieniuk bez stanika

Oliwia Bieniuk bez stanika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×