Oliwia Bieniuk z ojcem i braćmi w DDTVN. Pierwszy wywiad o zawodowych planach

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w Dzień Dobry TVN pojawi się w czwartek. Do sieci trafił jeden z fragmentów wywiadu, w którym tata nastolatki ocenił jej szansę na karierę. Co powiedział?

Chociaż Oliwia Bieniuk dopiero niedawno skończyła osiemnaście lat, już od jakiegoś czasu stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesieBierze udział w kampaniach reklamowych, a także stara się być aktywna w mediach społecznościowych, tak jak ostatnio, gdy relacjonowała Strajk Kobiet w Gdyni.

Nastolatka zaczęła też udzielać wywiadów. Niedawno wypowiedziała się dla dwutygodnika Viva! Wyznała, że nie wie, czy jej mama, Anna Przybylska, byłaby dumna z decyzji, które podejmuje. Chce jednak spełniać marzenia i nie widzi w tym nic złego:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Oliwia Bieniuk w Dzień Dobry TVN. Co o jej karierze sądzi Jarosław Bieniuk?

Jeszcze jakiś czas temu Jarosław Bieniuk, pytany o karierę córki powtarzał, że musi dojrzeć emocjonalnie, by myśleć o show-biznesiePodkreślał, że powinna się skupiać na nauce:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas — komentował Bieniuk w rozmowie z Na żywo.

W miarę upływu lat mężczyzna na coraz więcej pozwalał nastolatce. Doszło do tego, że Oliwia Bieniuk pojawi się w czwartkowym odcinku Dzień Dobry TVNSieć obiegł przedpremierowy fragment odcinka, w którym Jarosław wypowiada się o karierze córki. Podkreśla, że będzie ją wspierać, a co z tego wyniknie, to czas pokaże:

Szczerze mówiąc to są jej wybory. Ja tylko mogę ją wspierać i pomagać, gdzieś doradzać ewentualnie, ostrzegać. Będziemy trzymać kciuki. Czas pokaże, czy to się wszystko udało.

Myślicie, że Oliwia ma szansę podbić show-biznespodobnie jak jej mama, Anna Przybylska?


Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji zdjęciowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×