Szukaj

Oliwia Bieniuk protestuje przeciwko wyrokowi TK. Krótkie nagranie wyraża więcej niż tysiąc słów

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk na Instagramie udostępniła relację ze strajku kobiet w Gdyni. Co widać na nagraniu? Szczegóły obiegły sieć. 

Oliwia Bieniuk niedawno skończyła osiemnaście lat. Najstarsza córka Anny Przybylskiej już od dłuższego czasu stawia coraz śmielsze kroki w polskim show-biznesie. Nawiązuje współpracę ze znanymi markami, bierze udział w branżowych imprezach. Zdarza się także, że udziela wywiadów. Tak jak ostatnio, gdy w rozmowie z Vivą! mówiła, że chce spełniać swoje marzenia:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Oliwia Bieniuk pokazała strajk kobiet w Gdyni

Bieniuk aktywnie działa też w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje prawie 190 tysięcy osób. Nastolatka, by być z nimi w stałym kontakcie, stara się regularnie publikować nowe treści. Tak jak w czwartek, gdy zdradziła, że ostatnio nie udostępnia dużo nowych zdjęć, bo na razie nie ma czego wstawiać.

Nastolatka w social mediach dodała filmik, którym udowodniła, że nie zgadza się z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego. Przypomnijmy, że w czwartek orzekł on, że aborcja z powodu ciężkiej wady płodu jest niezgodna z Konstytucją. W całym kraju ruszyły strajki kobiet, których fragment na swoim Instagramie udostępniła Oliwia Bieniuk.

Córka Anny Przybylskiej pokazała zakorkowane ulice Gdyni. Setki kobiet z tego miasta wsiadły w samochody i udały się do centrum miasta. Gdy tam dotarły, jechały wolno, co wielu osobom mogło się nie spodobać. Jak możemy przeczytań na oficjalnej stronie wydarzenia:

I tak, to jest protest, to jest wojna, to jest desperacja, i nie, nie będziemy się przejmować, że komuś jest przez to niewygodnie. Torturują kobiety. KRZYCZ.

Oliwia filmik skomentowała krótkim hastagiem #strajkkobiet. Kilka chwil później udostępniła obrazek, którym dobitnie podkreśliła, że nie zgadza się z działaniami rządu.


Oliwia Bieniuk na strajku kobiet

Oliwia Bieniuk na strajku kobiet

Oliwia Bieniuk na strajku kobiet

Oliwia Bieniuk na strajku kobiet

Oliwia Bieniuk na strajku kobiet

Oliwia Bieniuk na strajku kobiet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×