Szukaj

Oliwia Bieniuk zdobyła się na szczerość na Instagramie. Nie wszyscy zrozumieli jej smutek: „I bardzo dobrze”

Oliwa Bieniuk

Oliwa Bieniuk

Oliwia Bieniuk dodała nowy post na Instagramie, w którym zdobyła się na szczerość. Nie wszyscy internauci zrozumieli jej smutek. Jak komentują wpis?

Oliwia Bieniuk niedawno skończyła osiemnaście lat. Świętowała urodziny w kameralnym gronie, o czym poinformowała na Instagramie. Wśród gości nie zabrakło jej chłopaka. Nastolatka spotyka się z przystojnym modelem, Michałem Krasodomskim. Para udostępniła w sieci wspólne zdjęcie, które może zobaczyć tutaj.

Oliwia Bieniuk zdobywa się na szczerość na Instagramie

Chociaż najstarsza córka Anny Przybylskiej dopiero od kilku dni jest pełnoletnia, od jakiegoś czasu stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Pojawia się na branżowych imprezach, udziela wywiadów. Tak jak niedawno, gdy była gwiazdą magazynu VivaWrozmowiep owiedziała, że chociaż nie wie, czy jej mama byłaby z niej dumna, chce spełniać swoje marzenia:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Oliwia Bieniuk prowadzi także konto na Instagramie, które zdobywa coraz większą popularność. Jej działania śledzi prawie 190 tysięcy osób. Nastolatka dzieli się z nimi wybranymi kulisami życia prywatnego, a także efektami sesji. Nowy post na swoim profilu udostępniła w czwartkowy wieczór.

Oliwia opublikowała zdjęcie z sesji dla Vivy! W opisie zdobyła się na szczerość i wyjawiła, że chociaż by chciała, nie ma fotografii, które mogłaby opublikować:

nie mam czego wstawiać 🙁 #throwback

Nie wszyscy internauci zrozumieli smutek Bieniuk. Część z nich uważa, że Oliwia powinna się skupić na nauce. W komentarzach nie brakuje też wpisów komplementujących urodę nastolatki:

  • I bardzo dobrze matura przed tobą jak i moją córką.
  • Wszystkiego co się szczęściem zwie w dorosłym życiu zdrówka oraz aby gwiazdka pomyślności nigdy Pani pani Oliwio nie opuściła. Pięknie wyglądasz.
  • Ale jesteś ładna.
  • Instagram będzie i nigdzie się nie rusza,masz dużo czasu by wrzucić tu najfajniejsze i najpiękniejsze momenty z Twojego życia.

Też uważacie, że Oliwia powinna się skupić na nauce?


Oliwia Bieniuk żali się na Instagramie

Oliwia Bieniuk żali się na Instagramie

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×