Oficjalnie wiadomo, z kim Oliwia Bieniuk zatańczy w „Tzg”. Nie mogła lepiej trafić. Nikt nie typował takiego duetu

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk weźmie udział w programie Taniec z gwiazdami. Ujawniono, z którym tancerzem będzie rozwijać swoje umiejętności i stanie do rywalizacji o Kryształową Kulę. Internauci są zachwyceni.

Oliwia Bieniuk, chociaż dopiero w tym roku będzie świętować 19. urodziny, od jakiegoś czasu ma określony plan na przyszłość. Chce pójść w ślady znanej mamy, Anny Przybylskiej i związać swoje życie z aktorstwem. Zanim zadebiutuje przed kamerami w jakimś filmie lub serialu, będzie miała szansę sprawdzić się w programie na żywo.

Bieniuk jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami, która na ekranach telewizorów pojawi się jesienią. Nastolatka w jednym z wywiadów ujawniła, że zaskoczyła ją propozycja produkcji. Długo się jednak nie wahała i postanowiła ją przyjąć:

Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami. Z kim zatańczy?

Bieniuk, podobnie jak inni uczestnicy, już rozpoczęła treningi. Mimo iż tożsamość tancerza, który zatańczy z nią w parze, była utrzymywana w tajemnicy, a w mediach pojawiały się różne plotki na ten temat, produkcja postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. W krótkim filmiku na Instagramie przekazała, że partnerem Oliwii Bieniuk został Michał Bartkiewicz, który w poprzedniej edycji doprowadził do zwycięstwa Edytę Zając:

Pora ujawnić jedną z par, która już niebawem powalczy o Kryształową Kulę @oliwia.bieniuk zatańczy na naszym parkiecie z @bartkiewiczmichal, zwycięzcą poprzedniej edycji @tanieczgwiazdami. Zróbcie hałas dla pary #Miwia!

Internauci w komentarzach podkreślają, że trzymają kciuki za ten duet:

 • Edyta Zając: @bartkiewiczmichal, @oliwia.bieniuk trzymam mocno kciuki.
 • Jak super. Powodzenia Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz.
 • Trzymam kciuki kiciuniu @bartkiewiczmichal.

Będziecie kibicować tej parze?

Kim jest Michał Bartkiewicz, partner Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami?

Bartkiewicz pochodzi z Olsztyna. Od sześciu lat mieszka w Warszawie, gdzie jest trenerem w jednej ze szkół. Przygodę z tańcem rozpoczął piętnaście lat temu. Na swoim koncie zapisał niemałe sukcesy. Jest m.in. trzykrotnym finalistą mistrzostw Polski w stylu latynoamerykańskim oraz wielokrotnym półfinalistą i finalistą międzynarodowych turniejów. Wśród nich warto wymienić m.in. German Open oraz St. Petersburg Open.


Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

 • GośćGość pisze:

  Cholerni zazdrośnicy,jak Wam nie wstyd oceniać Oliwkę,co to kogo obchodzi jak zdała maturę i co dalej ma robić,jest bardzo uzdolnioną dziewczyną,śliczną i niech ma swoje pięć minut,życzę Ci Oliwka powodzenia na parkiecie i będę na Ciebie głosować a tych hejtów wogóle nie czytaj,wiem,że mama jest z Ciebie dumna,pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Ojesu 🙄

 • Gość pisze:

  „Gwiazda”, bo zdała maturę, choć nie chwali się jak, więc pewnie słabo.

 • Matylda pisze:

  Kto wie, może tych dwoje połączy uczucie❤️ Oliwka taka zadowolona, nie zdziwie się jak taniec💃🕺❤️ przybliży tych dwoje do siebie. Ciekawe co wtedy jej tata na to powie. Powodzenia na parkiecie Oliwka, baw się dobrze👍

 • Hana pisze:

  Program nazywa się”taniec z gwiazdami”. Skąd dla tej dziewczynki tytuł gwiazdy ? Przechodni po mamie ? Ledwo zdała maturę a już jest lansowana na siłę. Żadnego kierunkowego wykształcenia, żadnego doświadczenia…. To jest chore.

 • Gość pisze:

  Sodowa gotowa.. Nie mogę się nadziwić jaka to pusta glowa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×