Oliwia Bieniuk w trakcie sesji zdjęciowej dla „TzG”. Gdy skończyła makijaż, wskoczyła w sukienkę, która więcej odsłania niż zakrywa

Taniec z Gwiazdami startuje już w jesiennej ramówce. Uczestnicy już teraz mają pełne ręce roboty. Oliwia Bieniuk od rana przygotowywała się do sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak wygląda.

Taniec z Gwiazdami to kultowe show, które od kilkunastu lat pojawia się na antenie. Od kilku edycji emituje je stacja Polsat. Poprzednia odsłona przebiegała pod znakiem nie tylko wielu emocji związanych z tańcem, ale także nerwów spowodowanych pandemią. Program był przekładany, a kilka osób musiało zrezygnować z udziału ze względu na chorobę. Ostatecznie do finału udało się dobrnąć Julii Wieniawie i Edycie Zając. Druga z wymienionych sięgnęła po kryształową kulę.

Od kilku tygodni trwają przygotowania do nowej odsłony programu. Pojawi się on już w jesiennej ramówce. Na parkiecie po raz kolejny zaprezentuje się kilka znanych gwiazd. W programie zobaczymy między innymi Izę Małysz, Sylwię Bombę, czy młodziutką Oliwię Bieniuk. Udział córki Anny Przybylskiej w tanecznym formacie wzbudza chyba najwięcej emocji wśród fanów.

Oliwia Bieniuk przygotowuje się do sesji zdjęciowej TzG

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka dopiero co zdała maturę i planuje związać swoją przyszłość z show- biznesem. Ma już za sobą kilka kontraktów reklamowych i współpracę ze znanymi markami. Uczestniczyła też w sesjach zdjęciowych i widać, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Teraz śliczna Oliwia spróbuje swoich sił na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Oliwia nie ukrywała, że czuła się mocno zaskoczona propozycją występu w programie. Natychmiast jednak zgodziła się na to, by zatańczyć na antenie stacji Polsat. Przed nią bardzo intensywny czas. Ostatnio uczestniczyła w nagraniach spotu, a dzisiaj od samego rana szykowała się do sesji zdjęciowej.

Zapowiada się mega pracujący dzień.  Zaczynamy sesję fotograficzną #TzG12 @oliwia.bieniuk już prawie gotowa

Internauci oczywiście nie przeszli obok tej relacji obojętnie. Większość z nich zgodnie komentuje, że Oliwia jest coraz bardziej podobna do swojej mamy. Makijażystka w przypadku Oliwii nie miała zbyt wiele pracy, taka uroda nie wymaga nadmiernej oprawy. W naszej galerii zobaczycie jak prezentowała się córka Ani Przybylskiej w całej stylizacji. Nastolatka ma idealną figurę i wystąpiła w żółto-czarnej cekinowej kreacji, która niewiele zakrywa. Trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×