Szukaj

Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Jej historia to gotowy scenariusz na film. Tak się zmieniała

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk właśnie skończyła 18 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Jaki jest jej pierwszy post na Instagramie? W jakich filmach zagrała? 

Oliwia Bieniuk przyszła na świat 18 października 2002 roku. Chociaż jej mama, Ania Przybylska, była osobą bardzo znaną, ostrożnie podchodziła do dzielenia się informacjami z życia prywatnego. Pomimo że prowadziła konto na Instagramie, skupiała się na promocji zawodowych projektów, nie mieszając do tego swoich bliskich.

Anna Przybylska: wojna z paparazzi i tabloidami

Przybylska toczyła otwartą wojnę z paparazzi. Niektórzy z tych, którzy próbowali jej zrobić zdjęcie z ukrycia, trafiali na jej profil na Instagramie. Każdy z wpisów był opatrzony odpowiednim komentarzem. Tak jak wideo, które trafiło do sieci siedem lat temu we wrześniu:

Jeździ za mną cały dzień. Faceci z Tego auta zatruwają mi życie

Na temat akcji Przybylska wypowiedziała się w programie Tomasza Lisa. Zapewniała, że każdy, kto naruszy jej prywatność będzie pociągany do odpowiedzialności karnej:

Każdy, kto będzie próbował naruszyć moją godność, prywatność, będzie mnie nękał, dręczył mnie, moją rodzinę i zwłaszcza dzieci, będę pociągała do odpowiedzialności karnej. Ja się nie poddam.

Anna Przybylska o Oliwii Bieniuk

Ani zdarzało się udzielać autoryzowanych wywiadów. W magazynie Viva! na okładkach dwukrotnie towarzyszyły jej dzieci. W ostatniej rozmowie z dwutygodnikiem powiedziała, że dojrzała wraz z córką.

Przez całą jej drugą klasę przebywałyśmy razem, bo byłam w ciąży z Jasiem i więcej czasu spędzałam w domu. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. Związałam się z jej koleżankami i ich rodzicami. Weszłam w jej świat. Byłam przede wszystkim matką, a aktorką tylko na pół etatu. I czerpałam z tego satysfakcję.

Zdradziła też, że z Oliwią udało się im stworzyć bardzo koleżeńskie relacje:

Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Kiedy robiliśmy test ciążowy, zapytała: „No i jak, dziecko będzie? Będzie! Oj, to szkoda”. Ale gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją.

Oliwia Bieniuk o śmierci mamy

Siedem lat później w tym samym dwutygodniku wypowiedziała się jej córka Ani, Oliwia. Powiedziała, jak wyglądał dzień, w którym dowiedziała się o śmierci mamy. Wyznała, że chociaż spodziewała się  tych informacji, bardzo długo nie chciała odbierać telefonu:

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom – wraca pamięcią do 2014 roku.

Oliwia zdradziła, że żałuje, iż mama nie zostawiła jej żadnego pamiętnika, który pozwoliłby ją lepiej poznać:

Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc”.

Oliwia Bieniuk: pierwsze kroki w show-biznesie

Chociaż Oliwia Bieniuk w dzieciństwie występowała u boku rodziców na okładkach Vivy!, wrześniowa sesja była jej samodzielnym debiutem. Nie jest tajemnicą, że nastolatka do pewnego momentu koncentrowała się przede wszystkim na nauce. Jak mówił jej tata, Jarosław, nastolatka ma czas, by podbić show-biznes:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas — komentował Bieniuk w rozmowie z Na żywo.

W miarę upływu lat Bieniuk stawiała coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Została ambasadorką marki popularnych torebek, zapisała na swoim koncie kilka sesji zdjęciowych, a także zaliczyła debiut na salonach. Pozowała pewnie, w błysku fleszy czuła się jak ryba w wodzie. I do tego ta stylizacja, wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

Kariera Oliwii Bieniuk. W jakich filmach zagrała?

Oliwia nigdy nie ukrywała, że chciałaby zostać aktorką. Uczy się w IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, gdzie wybrała profil teatralno-filmowy. Przed kamerą zadebiutowała jako szesnastolatka. Wystąpiła w amatorskim filmie krótkometrażowym, który nagrała razem z kolegami i koleżankami ze szkoły. W produkcji poruszono temat handlu ludźmi.

Niedawno wystąpiła w produkcji w reżyserii Daniela Rusina, znanego w sieci jako Reżyser życia. Oprócz niej w projekcie także wzięli udział m.in. Wersow, Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus.

Bieniuk w rozmowie z Vivąmówiła, że nie jest pewna, czy mama byłaby dumna z podjętej przez nią decyzji. Nie ma jednak nic w tym złego, że spełnia swoje marzenia:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Radosław Piwowarski, reżyser, który kiedyś współpracował z Przybylską, zdaje sobie sprawę z tego, że na Oliwia już teraz musi się zmagać z naciskami ze strony różnych osób. W rozmowie z Fleszem mówił:

Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski. Ania trzymała rodzinę silną ręką, to była kobieta, która nie ulegała presji, nie wchodziła w układy i cudownie wychowała dzieci. Nie znam Jarka, ale on też podobno mądrze steruje karierą córki – mówi Piwowarski.

Instagram Oliwii Bieniuk

Oliwia założyła konto na Instagramie we wrześniu 2017 roku. Pierwszym zdjęciem, które możemy tam znaleźć jest to, na którym towarzyszy jej tata, Jarosław. Czarno-biała fotografia w mig zyskała ponad 30 tysięcy serduszek.

View this post on Instagram

DADDY COOL 👨🏽

A post shared by @ oliwia.bieniuk on

Od tego momentu nastolatka zdobyła ponad 180 tysięcy fanów i co jakiś czas publikuje nowe posty, dzięki czemu internauci mogą obserwować, jak się zmienia. To oni byli świadkami metamorfozy jej włosów, mogli podziwiać zdjęcia z gwiazdami, a także ze studniówki, na której Bieniuk była osobą towarzyszącą. Wśród zdjęć nie brakuje przyjaciół nastolatki, a także archiwalnych z mamą.

Dziś Oliwia świętuje 18. urodziny. Nastolatka przeszła sporą metamorfozę, o czym możecie się przekonać zaglądając do naszej galerii. Solenizantce życzymy wszystkiego, co najlepsze i trzymamy kciuki za realizacje planów.


Oliwia Bieniuk z braćmi na wakacjach - Instagram

Oliwia Bieniuk z braćmi na wakacjach - Instagram

Oliwia Bieniuk jest podobna do mamy

Oliwia Bieniuk jest podobna do mamy

Oliwia Bieniuk jest podobna do mamy

Oliwia Bieniuk jest podobna do mamy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×