Oliwia Bieniuk pręży się w zmysłowej sesji na pustyni. Internautka porównała ją do Anny Przybylskiej i doczekała się riposty. Ostro!

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zmysłową sesją zdjęciowa na tle pustyni. Nie brakuje zachwytów, ale jest też krytyka. Co piszą internauci i jak zareagowała córka Anny Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk jeszcze kilka lat temu nieśmiało raczkowała na Instagramie. Obecnie jej konto obserwuje już spora grupa prawie 250 tys. internautów, a ona stała się wziętą influencerką. Niewątpliwie na wzrost popularności córki Anny Przybylskiej miał jej udział w show Polsatu Taniec z gwiazdami, gdzie uporem i ciężką pracą zaszła bardzo daleko i odpadła tuż przed finałem.

Teraz Oliwia ma czas, żeby zdecydować, co dalej będzie robiła. Szacuje się, że już teraz zarabia po 4-5 tysięcy złotych za post na Instagramie. Jeśli jednak przyjęłaby na przykład rolę w serialu, to jej dochody znacznie by wzrosły. Za jeden wpis w internecie mogłaby wtedy inkasować nawet 15 tysięcy złotych. To świetne zarobki, ale Bieniuk nie jest wylewna i nie zdradza, co będzie jej kolejnym krokiem w show-biznesie.

Póki co pochwaliła się zmysłową sesją wykonaną na pustyni. Są zachwyty, ale i krytyka.

Oliwia Bieniuk skrytykowana przez internautów. Co odpowiedziała?

Oliwia Bieniuk pochwaliła się na Instagramie zdjęciami wykonanymi na pustyni. Są one autorstwa Zuzanny Pactwy, partnerki jej ojca, Jarosława Bieniuka. Nastolatka pozuje w delikatnej czarnej sukience, a fotografie są bardzo zmysłowe.

 

Oliwia Bieniuk już niejednokrotnie była porównywana do jej zmarłej przed siedmioma laty mamy. Darzona ogromną sympatią Anna Przybylska i jej uroda są dla fanów nastolatki punktem odniesienia oraz powodem do zestawiania dziewczyny i nieżyjącej aktorki. Wielu z nich nie szczędzi aspirującej modelce i aktorce komplementów, ale pojawiają się też głosy krytyki.

[twoja] Mama była kwintesencją kobiecości, subtelna, delikatna, nigdy nie wyzywająca czy prowokująca. Piękno Ani tkwiło w jej skromności i naturalnej kobiecości, jej seksapil był… po prostu, nie musiała robić nic – pisała jedna z użytkowniczek pod sesja na pustyni.

Oliwia zareagowała na nieprzychylną opinię:

Proszę nauczyć się pisać najpierw poprawnie za nim napisze się tak głupi komentarz pozdrawiam – skwitowała, sama niestety zapominając o pewnych regułach.

Nastolatka już niejednokrotnie mierzyła się z porównaniami do Anny Przybylskiej. Wygląda na to, że nie będzie jej łatwo wyjść z cienia znanej mamy i czeka ją ciężka praca nad tym, żeby kojarzono ją wyłącznie z własnymi osiągnięciami.


Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Komentarze

 • Ania cybulska z Olecka pisze:

  Oliwki .Mama to mama i czy ja mamy czy nie nią zawsze zostanie . Ty wiesz o tym najlepiej. Napiszę ci tak jesteś cudna prosta i swoją to co lubisz i co lub w czym chcesz uczestniczyć w swoim życiu to tylko i wyłącznie twój wybór . Twoi fani są czasem bezczelni i nieuprzejmi. Po co porownoja ciebie do mamy Ania była sobą a ty Oliwki bądź też sobą spełniaj swoje marzenia i rób to na co masz ty ochotę a nie publika . I’m nigdy nie dogodzisz zawsze się czegoś przyczepią i coś im się nie spodoba ale to nie ich życie. Jak chcą żyć ze ciebie i ci wystukiwać że to i owo to niech nałożą twoje buty i przejdą przez twoje życie . Nie jeden po paru krokach dzieci uwierz mi zrezygnował by. Tylko oceniać i wystukiwać nasze błędy tacy ludzie umieją . Niech się zajmą sobą i swoim życiem … Najwidoczniej mają nudne życie i dlatego lubią wtykać nos do cudzego. Wiem nie jestem celebrytka jestem 51 mama 8 dzieci . Wychowałam je sama i jakie życie ze wybrali toleruje chc czasem przymykam oko. Nienawidzę ludzi którzy wtrancaja się do czyjegoś życia wręcz z brudnymi buciorami . Napiszę jaszcze tylko Ania to była Ania a ty Oliwki jesteś oliwka i rób to na co ty masz chęć i to w czym się czujesz bardzo dobrze a fanom nigdy nie dogodzisz zawsze znajdą coś. Olewają ich negatywne i porównawcze opisy i rób swoje. Życzę ci wytrzymałość i odporność na osoby które ja nazywam toksycznymi ludźmi. Oliwka to nie Ania . Oliwka to oliwka i przestańcie ja porównywać do matki. Ona ma swoje życie i żyje wefluk własnych zasad. Tak trzymaj wspieram i życzę ci sukcesów nie ważne jaką drogę obierzez . Bądź sobą. Przeprasz jeżeli coś napisałam z błędami . Wybacz ale polonista że mnie marna. Nie daj się tym hje om porzrec. Trzymam kciuki . Dasz radę.😘

 • Gość pisze:

  Wieniawa, bój się bo zastępczynię już masz!!!!!

 • Gość pisze:

  Pulpecie skończ z tą żenadą.

 • Gość pisze:

  Piękna dziewczyna ale na każdym zdjęciu ta sama mina , tak samo rozdziawione usta. Może się wyrobi. Urody nie można jej jednak odmówić

 • Gościówa pisze:

  Oliwia jest pucułowata, jeszcze dojrzewa, jest nastolatką. Ania Przybylska miała inną urodę. Nie ma co porównywać, ale jak dla mnie za bardzo ją seksualizują. Ta macocha robi jej zdjęcia, bo chce się jej pewnie przypodobać, a Bieniuk na wszystko pozwala, bo ledwo ciągnie ten kierat z 3 dzieci. Przykre to. Ma jeszcze czas by epatować seksem, a poza tym to dla chłopaka mogłaby zostawić..

 • gość pisze:

  Oliwka nie zrozumiała koentarza kobiety?Brzydka odpowiedż.

 • Gośćhania pisze:

  MamA ładniejsza,Oliwia podobna jest do ojca.

 • Gość pisze:

  Oliwia jest podobna do taty, to przede wszystkim, a poza tym to porownywanie jej ciągle do mamy to już przesada. Oliwia malo przypomina Anię.

 • Gość pisze:

  Oliwia , weź się za naukę, postaw na wykształcenie…

 • Marek.PL pisze:

  Celebrytów coraz więcej ,a robić nie ma komu !!!!!

 • Ja pisze:

  Przecież ta Pani nic złego nie napisała. Same miłe słowa. Nie trzeba się obrazu denerwować P. Oliwio. Każdy przecież jest sobą. Mnie nawet jak by porównywali do mamy, To poprostu bym była dumna

 • Matka pisze:

  A to dziecko nie powinno się jeszcze uczyć?

 • Zanzol pisze:

  A to dziecko nie powinno się jeszcze uczyć?

 • AgaZ pisze:

  Piękna dziewczyna 🙂

 • Gość pisze:

  Obejrzyjcie zdjęcie jako młodej dziewczyny w filmie Ciemna strona Wenus, a teraz zobaczcie Oliwke .Ania była piękna ,ale Oliwia w tym wieku wieku jest pięknościa💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

 • Gość pisze:

  Sporo fotoszopu, ale wysxlo OK.

 • Gośćgosc3x pisze:

  Woda sodawa uderza ,

 • Viki pisze:

  Śliczna jesteś,piękne masz usta… nie jesteś podobna do mamy bo jesteś sama w sobie pięknoscią nie trzeba się z mamą porównywać.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×