Oliwia Bieniuk nie jest zadowolona ze swojej pupy. Pokazała gołe pośladki i zdradziła, co jej w nich przeszkadza

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk odpowiedziała na pytanie dotyczące jej pośladków. Czemu zawdzięcza ich kształt? To geny czy sportowy wysiłek?

Oliwia Bieniuk niedawno pożegnała się z Tańcem z gwiazdami i opuściła Warszawę. W programie nie mogła liczyć na taryfę ulgową. Tegoroczna maturzystka musiała zmagać się z surowymi ocenami jurorów programu. Iwona Pavlović nie cackała się z nastolatką i wprost powiedziała, co ma zmienić w swoim tańcu.

Od Piotra chciałabym większego spokoju i opanowania. Chciałabym, żeby był bardziej skupiony na parkiecie. Będę też patrzeć na jego stopy i ramę. Kajra musi popracować nad lekkością tańca. Jej quickstep dzisiaj musi być lekki, inaczej tego nie widzę. Oliwia w swingu musi popracować nad – uwaga – swingiem! Tak, jest takie określenie taneczne, oznacza ono kontrolowaną utratę równowagi. Ma pracować biodrami i ciałem, bo wcześniej tańczyła prosto – wyjaśniła jurorka programu.

Ostatecznie Oliwia przyjęła z ulgą to, że odpadła z programu. Dlaczego? Bała się fali hejtu, który by na nią spadł.

Hejt byłby ogromny, więc poniekąd odchodzę z ulgą, bo wiem, z czym musiałabym się zmierzyć po finale. Ale jednak szkoda, bo finał to super sprawa, tym bardziej że mieliśmy świetny pomysł na freestyle i fajnie byłoby go wykonać. Ale myśmy się spodziewali z Michałem takiego werdyktu, więc byłam na to przygotowana – powiedziała.

Teraz Oliwia musi zdecydować co będzie robiła. Szacuje się, że już teraz zarabia po 4-5 tysięcy złotych za post na Instagramie. Jeśli jednak przyjęłaby rolę w serialu, to dochody znacznie by wzrosły. Za jeden wpis w internecie mogłaby wtedy inkasować nawet 15 tysięcy złotych! To kupa forsy. Niestety, na tę chwilę, niewiele wiadomo na temat przyszłych planów młodej gwiazdy.

Oliwia Bieniuk o swoich pośladkach. Co powiedziała?

Oliwia korzysta ze swojej popularności i buduje grono fanów. Często integruje się z nimi poprzez udział w sesjach pytań i odpowiedzi. Ostatnio dostała pytanie dotyczące jej tyłka.

Jeden z internautów zapytał:

Jak długo ćwiczysz, że masz taką mega pupę? (chyba, że masz to w genach).

Na co 19-latka odpowiedziała:

Nie mam w genach, niestety. Chciałabym. Moje pośladki ćwiczę już, nie wiem, ze 2 lata, ale nadal nie jestem z nich zadowolona. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale pamiętajmy, że wygląd to nie najważniejsza rzecz w życiu.

Nastolatkę zapytano też o to co robi, że jest taka szczupła. Autor pytania dostał następującą odpowiedź:

Dużo ćwiczę i staram się nie przejadać. Ale nie mam żadnej diety.

Młoda gwiazda przebywa obecnie na wczasach w arabskim Królestwie Jordanii. Niestety, nie podzieliła się ona jeszcze zdjęciami z wycieczki. Zazdrościcie Oliwii jej figury?


Skrin z InstaStories Oliwii Bieniuk

Skrin z InstaStories Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk. Fotka z InstaStories

Oliwia Bieniuk. Fotka z InstaStories

Oliwia Bieniuk. Fotka z Insta

Oliwia Bieniuk. Fotka z Insta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×