Olivier Janiak pokazał wszystkie dzieci. Tajemniczy prezenter chwali się synami. Który jest do niego najbardziej podobny?

Olivier Janiak

Olivier Janiak

Olivier Janiak wrzucił na Instagram zdjęcie z synami. To całkiem spora gromadka. Jak zmieniło się jego potomstwo? Musicie to sprawdzić.

Olivier Janiak próbował w swoim życiu różnych profesji. Był modelem, pracował w biurze reklamy TVN, prowadził lub prowadzi programy, takie jak Co za nocDzień dobry TVN oraz Co za tydzień. W 2005 roku wygrał pierwszą edycję programu Taniec z gwiazdami na antenie TVN. Tańczył z profesjonalistką Kamilą Kajak. W tym roku prowadził show dla gwiazd – Power Couple. W życiu prywatnym jest mężem modelki Karoliny Malinowskiej i ojcem trzech chłopców – Fryderyka (ur. 2009), Christiana (ur. 2011) i Juliana (ur. 2013).

Olivier Janiak pokazuje dzieci. Jak wyglądają?

Olivier Janiak podzielił się właśnie na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje razem z synami. Szczególnie zmienił się Christian – jego stare zdjęcia można zobaczyć w galerii.

City of lights / the best lights / dobrych kolorów w nocy życzy brygada Janiaków / chrzanić wszystko / rodzina najważniejsza – popisał zdjęcie dumny ojciec.

Fotografia przypadła do gustu followersom prezentera. Komentatorzy pisali:

  • Ale ekipa!
  • W rodzinie siła.
  • Rodzina daje ogromną siłę.
  • Haha. Byłam pewna, ze jest Was tam więcej, dopiero po głębszym przyjrzeniu się tej fotce, widzę, ze to same Janiaki.
  • Super rodzinka. Życzę Wam wszystkiego dobrego, przede wszystkim dużo, dużo zdrówka.
  • Znam, lubię! I obserwuję, chociaż już się mylę, który to który :)))) Tak rosną!

A wam jak podoba się nowe zdjęcie rodziny Janiaków? Podzielcie się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy.

Karolina Malinowska. Kim jest żona Oliviera Janiaka?

Z Olivierem Janiakiem związana jest Karolina Malinowska-Janiak. Kobieta rozpoczęła pracę modelki, mając zaledwie 15 lat. Przez pewien czas robiła nawet karierę w Paryżu. Prezentera poślubiła w 2003 roku. Jak para się poznała? Jej mąż opowiedział o tym w Dzień dobry TVN.

Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 r. w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: „Nie teraz”. Pomyślałem: „Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy” i gdzieś tam się wszystko zaczęło – wyznał.

W ubiegłym miesiącu, z okazji 18. rocznicy ślubu, Karolina dodała ich zdjęcie sprzed ołtarza. Uwagę przykuwa jej misternie przygotowana suknia ślubna. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Podpis zdjęcia skierowała bezpośrednio do swojego życiowego partnera:

Dawno dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli?

Trzeba przyznać, że Olivier i Karolina to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Życzymy ich kolejnych wspólnych lat życia!


Zdjęcie z Instagrama Oliviera Janiaka

Zdjęcie z Instagrama Oliviera Janiaka

Olivier Janiak z dziećmi

Olivier Janiak z dziećmi

Oliver Janiak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Oliver Janiak - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×