Szukaj

Olga Bołądź już po zaręczynach! Na jej dłoni błyszczy śliczny pierścionek. A co ze ślubem? Ma już bardzo konkretne plany

Olga Bołądź

Olga Bołądź

Olga Bołądź niedawno się zaręczyła, teraz szykuje się do ślubu. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników, który podaje szczegóły.

Olga Bołądź jest przykładem na to, że kariera i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Aktorka sympatię widzów zyskała dzięki roli Celiny w serialu Czas honoru. Przez kilka lat grała też w M jak miłośćgdzie wcielała się w postać specjalistki kardiologii, potem nadszedł czas na inne produkcje. Na swoim koncie ma sporo ról w filmach i serialach.

Gwiazda wychowuje syna, Brunona, który niedawno skończył 8 lat. Z tej okazji dumna mama urządziła mu przyjęcie urodzinowe, którego fragmenty pokazała w sieci. Postawiła na przepiękne dekoracje (zobaczysz je tutaj).

Olga Bołądź jest po zaręczynach i planuje ślub?

Bołądź jest nie tylko szczęśliwą mamą i spełnioną aktorką, ale także ma szczęście w miłości. Od ponad roku spotyka się z Jakubem Chruścikowskim, z którym łączy ją bardzo silne uczucie. Dowodem jest romantyczne zdjęcie, które pojawiło się w social mediach aktorki. Jej fani byli pod wrażeniem.

Jak donosi Świat&Ludzie ten związek niedawno wszedł na kolejny poziom. Chruścikowski podobno oświadczył się ukochanej i został przyjęty:

Jak się dowiadujemy, ukochany podarował jej piękny pierścionek. A ona… nie zastanawiała się ani sekundy. Wręcz tylko na to czekała – podaje tygodnik.

Osoba z otoczenia pary donosi, że narzeczeni już zastanawiają się nad ślubem. Ponoć chcą urządzić kameralną uroczystość, w której udział wezmą ich najbliżsi. Czekają jednak na koniec pandemii koronawirusa:

Chcą pobrać się za granicą, w spokoju i tylko w gronie najbliższych. Ale też nie chcą obawiać się o zdrowie swoich bliskich – mówi osoba zaprzyjaźniona z aktorką.

Magazyn podaje, że para wkrótce wybierze się w podróż do Włoch, gdzie wciąż mieszka mama aktorki. Nie jest wykluczone, że to właśnie tam zalegalizują swój związek:

Być może więc w słonecznej Italii zakochani złożą małżeńską przysięgę? – dodaje Świat&Ludzie. 

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji.

Kim jest Jakub Chruścikowski?

Jakub Chruścikowski jest siedem lat młodszy od swojej partnerki. Chociaż ma profil na Instagramie, jego konto jest prywatne. Na co dzień spełnia się jako biznesmen. Jest właścicielem kilku lokali, w tym m.in. Metropolis Warszawa, który jest dobrze znany w środowisku LGBT. Podobno w czasie pandemii koronawirusa, całą uwagę poświęca swojej nowej rodzinie.


Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź ma grzywkę

Olga Bołądź ma grzywkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×