Szukaj

Olga Bołądź świętuje urodziny syna. Bruno to już ośmiolatek. „Nie wiem kiedy to zleciało. Kocham go jak Spider Man pająki”

Olga Bołądź

Olga Bołądź

Olga Bołądź w sieci pochwaliła się, że ma już bardzo dużego syna. Bruno właśnie miał 8. urodziny, a dumna mama pokazała zdjęcia z imprezy.

Olga Bołądź jest obecna w show-biznesie już od kilku dobrych lat. Za swoje role wielokrotnie zbierała nominacje do najbardziej prestiżowych nagród filmowych. Widzowie szczególnie polubili ją za postać Celiny w serialu Czas honoru. Przez kilka lat grała także w M jak Miłość, gdzie wcieliła się w postać panią kardiolog.

Prywatnie Olga długo szukała szczęścia. Przez pewien czas była z młodszym studentem dziennikarstwa, z którym ma syna Brunona.

Od kiedy Bruno skończył miesiąc, miałam nianię. Bez niej sobie tego nie wyobrażam… Wiesz, ja syna wychowuję osobno z jego tatą, Brunek ma zarąbiste relacje z nim, są bardzo blisko i bardzo szybko zaczął chodzić do taty na noc, ale gdyby nie niania…(…) Bruno nigdy nie miał takiego wzorca, że rodzice się nie lubią i to w tej całej sytuacji uważam za nasze największe zwycięstwo – wyznała po raz pierwszy na blogu Anny Lewandowskiej.

Później związała się z Mikołajem Roznerskim. Po rozstaniu na horyzoncie pojawił się kolejny przystojniak, czyli Sebastian Fabijański. Aktorzy rozstali się w 2018 roku. Obecnie jest związana z właścicielem jednego z warszawskich klubów, Kubą Chruścikowskim.

Czas leci, a jej synek jest już dużym chłopcem. Bołądź pochwaliła się zdjęciami z jego 8. urodzin.

Syn Olgi Bołądź skończył 8 lat. Zdjęcia z urodzin

Bołądź nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, ale to macierzyństwo jest najważniejszą rolą w jej życiu. Dla syna Brunona zrobiłaby dosłownie wszystko. Gwiazda w jednym z wywiadów wyznała, że dla niego jest zdolna do każdego poświęcenia.

Mam syna i jeżeli nie miałabym go za co wykarmić, ubrać, posłać do szkoły, to poszłabym do jakiejkolwiek pracy. Jeżeli trzeba byłoby kraść, to kradłabym, gdybym musiała przeżyć. To wszystko zależy od miejsca, w jakim się w danym momencie znajdziemy – powiedziała w rozmowie z Galą.

Olga jest dumna z syna i wcale tego nie ukrywa. Z okazji jego 8. urodzin opublikowała post na Instagramie. Na zdjęciach widać, że impreza była bardzo słodka. Tort zrobił Jakub Chruścikowski, a Bołądź wyznała, że kocha synka nad życie i widzi po dziecku, jak szybko płynie czas.

Mój synek ma już 8️⃣ lat. Nie wiem kiedy to zleciało. Kocham go jak Spider Man pająki, a serio to moc miłości nie do opisania.
Ilość ciasta na stole to co by nie gadać tez jej wyraz. Kuba @jchruscikowski zrobił ósemkowy odlotowy tort, ciocia @magdalamparska zrobiła najlepszy sernik, a od @urszi_i mamy piękne i pyszne babeczki. Stół się uginał od cukru. Bardzo Wam polecam zaobserwować Ulę, ja zobaczyłam ją w instastory u Madzi Lamparskiej i zakochałam się w jej cukierniczym rękodziele  i polecam jej cudeńka na maxa!

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów aktorki.


Olga Bołądź - 8. urodziny syna

Olga Bołądź - 8. urodziny syna

Olga Bołądź - 8. urodziny syna

Olga Bołądź - 8. urodziny syna

Olga Bołądź - 8. urodziny syna

Olga Bołądź - 8. urodziny syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×