Ola Żebrowska pokazała brzuch tuż po czwartym porodzie. Internautki biją brawa, a opis powala. „Żegnaj seksie”

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska nie owija w bawełnę. Gwiazda niedawno urodziła czwarte dziecko, a teraz pokazała fanom, jak wyglądał jej brzuch tuż po porodzie. Internautki biją brawa.

Ola Żebrowska od wielu lat tworzy bardzo udany związek z Michałem Żebrowskim. Chociaż małżonków dzieli spora różnica wieku, to zdecydowanie udowodnili, że nie jest to żaden problem i potrafią stworzyć zgrany duet. Łączą ich podobny temperament, dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Para sformalizowała związek, a jeszcze do niedawna wychowywała razem trzech synów. Kilka dni temu do ich rodziny dołączyło kolejne maleństwo.

Najstarsze z ich dzieci to Franciszek, który ma już 12 lat. Doczekał się on dwóch młodszych braci: 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Teraz chłopcy mają też siostrę, której imienia szczęśliwi rodzice, jak na razie jeszcze nie zdradzili, chociaż Michał ma już swój typ.

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi zapytany o imię córeczki.

Ola Żebrowska pokazała zdjęcie brzucha po porodzie. Opis powala

Ola i Michał od kilku dni muszą poradzić sobie z gromadką pociech. Dla żony aktora, która po raz czwarty została mamą zdaje się, że nie jest to wielki problem. Ona sama pochodzi z wielodzietnej rodziny i świetnie opiekowała się młodszym rodzeństwem.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym wywiadzie.

Michał z żoną pochwalili się już pierwszymi zdjęciami córeczki, ale Ola nie stroniła też w sieci od kadrów prosto z porodówki. Jeden z nich zrobiła tuż po rozwiązaniu i opisała je w mistrzowski sposób.

Żegnaj seksie i ostre jedzenie – napisała.

Jej wpis nieźle rozbawił internautki, które żywo komentują rozbrajającą szczerość swojej ulubienicy. Biją też brawa za to, że pokazała, jak naprawdę wygląda brzuch kobiety chwilę po narodzinach dziecka.

 • Brawo pani Olu. Jak zwykle cała prawda o życiu…
 • Uwielbiam Pani poczucie humoru. Takie prawdziwe i życiowe.
 • Znam ten ból, ból zdjęcia i opisu.
 • Super, ze pokazujesz jak brzuch wyglada po porodzie.
 • Witajcie laktacjo i zerwane nocki.

Trzeba przyznać, że Ola potrafi rozbawić swoimi postami do łez, ale też normalizować wyśrubowane „standardy” Instagrama.


Ola Żebrowska pokazała brzuch po porodzie

Ola Żebrowska pokazała brzuch po porodzie

Ola Żebrowska ze skwaszoną miną w szpitalu

Ola Żebrowska ze skwaszoną miną w szpitalu

Ola Żebrowska zapozowała do pierwszego zdjęcia z dzieckiem

Ola Żebrowska zapozowała do pierwszego zdjęcia z dzieckiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja tylko współczuję tym dzieciom w szkole, pociela bym się gdyby moja matka wstawiała takie zdjęcia…

 • Gośćkama pisze:

  Mimo że jestem kobietą,to obrzydzenie mnie bierze na te wywalone brzuszyska i cycki na wierzch!!! Są chwile które powinny być zachowane dla siebie. A nie, ledwo oczy otworzy to juz klika. Kiedy tymi dziećmi się opiekuje???

  • Gość Ania pisze:

   Też nie pochwalam życia w sieci, powinni to robić tylko ludzie z dystansem,i dla tych co naprawdę szukają sedna. W tym przypadku prawdą jest fizjologia i to że po porodzie kobieta nie będzie jak strzała fitness . Nie powinno się oceniać ludzi samych,a tylko tą sprawę

 • Gość Ważka pisze:

  Szkoda, że nie pokazała czegoś więcej. Co tam brzuch w ciąży, po porodzie…. Wszystko już było szanowna matko czworga. Niebawem nie będzie czego sprzedawać chyba że zdjęcia maleńkiej Inflacji.

 • Gość Goga pisze:

  Przytyłam 30. Wypisali mnie po CC w 7 dobie. Ważyłam mniej niż przed ciążą. Sterczały mi kości wszędzie. Syn 4500.

  • Ola pisze:

   Ja jestem matka 10 dzieci fakt już dorosłych szacunek podziwiam aaaaa dodam także że nie było łatwo.

 • Eva pisze:

  Super szczera babka

 • Gość pisze:

  Ja przytyłam w pierwszej ciąży 17 kg i zaraz po porodzie brzucha nie miałam a teraz jestem w 2 ciąży i w 8 miesiącu i przytyłam tylko 6 kg

  • Gość pisze:

   No fajnie, ja w drugiej po wyjściu ze szpitala ważyłam 61 kg mierząc 176 cm wzrostu.A po czwartej… doszłam do siebie po czterech miesiącach, ale łatwo nie było.Mysle że po pierwszej czy drugiej ciąży każda z nasa ma jeszcze w miarę łatwo.

 • Gość pisze:

  Jak tyje się w ciąży kg 10 parę kg to brzucha nie ma

 • Gość pisze:

  Jak się przytyło 20 parę kg to teraz ma się taki brzuch

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×