Szukaj

Ola Jordan zmieniła fryzurę! Teraz ma grzywkę i jest jeszcze piękniejsza!

Ola Jordan ma nową fryzurę. Była jurorka Tańca z gwiazdami przefarbowała włosy i zrobiła sobie modną grzywkę. Efekt zachwycił internautów. Zobacz, jak teraz wygląda.
Ola Jordan ma nową fryzurę

Ola Jordan ma nową fryzurę

Ola Jordan, od momentu w którym pojawiła się w Tańcu z gwiazdami, stała się jedną z ciekawszych postaci polskiego show-biznesu. Do tej pory robiła karierę głównie w Wielkiej Brytanii, w której mieszka od dawna. Wygrała tamtejszą edycję tanecznego show, wydała książkę i regularnie pojawia się na brytyjskich salonach. 16 lat temu gwiazda wzięła ślub z angielskim tancerzem, Jamesem Jordanem. Para wkrótce doczeka się wspólnego potomka, o którego starali się od lat.

Ze względu na ciążę Ola wzięła urlop od Tańca z gwiazdami. Wiemy już, że nie zobaczymy jej w jubileuszowej edycji tanecznego show. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że za stołem jurorskim zasiądzie po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Zanim jednak to nastąpi, gwiazda przypomniała o sobie nową fryzurą.

Zobacz: Seksowna Ola Jordan tym razem przesadziła z negliżem! Jej wielki biust rozproszył wszystkich uczestników dzisiejszego “Tańca z gwiazdami”!

Ola Jordan z grzywką. Nowa fryzura gwiazdy

Ola Jordan przeszła metamorfozę, która zrobiła wrażenie na internautach. Tancerka znacznie znacznie rozjaśniła włosy, podkręciła końcówki i zrobiła sobie modną grzywkę z przedziałkiem na środku. W pierwszej chwili z trudem rozpoznaliśmy w niej seksbombę z programu Polsatu.

Nowe włosy – napisała w komunikacie na Instagramie.

Internauci błyskawicznie pospieszyli z gratulacjami. W komentarzach można przeczytać mnóstwo ochów i achów od polskich i zagranicznych fanów tancerki. Poniżej kilka opinii:

  • Wyglądasz oszałamiająco.
  • Jest naprawdę dobrze!
  • O mój Boże, pięknie!
  • Oszałamiająca dama.

Żałujecie, że nie Ola Jordan nie pojawi się w nowej edycji Tańca z gwiazdami?

Zobacz: Ola Jordan o reakcji Brytyjczyków na wieść o porodzie Meghan Markle! Jak ocenia imię syna książęcej pary? [WIDEO]


Ola Jordan z grzywką. Nowa fryzura gwiazdy

Ola Jordan z grzywką. Nowa fryzura gwiazdy

Ola Jordan u fryzjera

Ola Jordan u fryzjera

Ola Jordan – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Ola Jordan – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×