Szukaj

Ola Jordan jest w ciąży i nie wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Podobno jest na to dowód

Ola Jordan - ciąża

Ola Jordan - ciąża

Ola Jordan jest w ciąży? Tancerka od dawna marzyła o tym, by zostać mamą. Czy teraz uda jej się spełnić plany? Wiele na to wskazuje.

Ola Jordan, od momentu w którym pojawiła się w Tańcu z gwiazdami, stała się jedną z ciekawszych postaci polskiego show-biznesu. Do tej pory robiła karierę głównie w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka od dawna. 16 lat temu gwiazda wzięła ślub z brytyjskim tancerzem, Jamesem Jordanem. Do pełni szczęścia brakuje im jedynie dziecka, o czym para opowiedziała w wywiadzie dla jednego z popularnych brytyjskich tygodników:

Marzę o tym. To jedyny prezent, jaki chciałabym mu dać. Sądziłam, że jak większość kobiet sama zdecyduję o tym, kiedy będę miała dziecko. Że najpierw zrobię karierę, a potem urodzę – przyznała w rozmowie z Hello.

Tak jednak się nie stało. Wiele wskazuje jednak na to, że pojawiła się spora szansa, by Ola mogła spełnić swoje marzenie o potomstwie. Jak donosi Pomponik, Jordan jest w ciąży, w którą zaszła dzięki metodzie in vitro. Podobno właśnie dlatego jej udział w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami stoi pod znakiem zapytania:

Ola jako jedyna podczas rozmów z dziennikarzami nie mogła się określić, czy pojawi się za stołem jurorskim ponownie. Otwarcie mówiła, że skorzystała ze swoim partnerem z metody in vitro – przyznał informator serwisu.

Dowodem ma być także fakt, że Jordan na after party sięgała tylko po wodę.

Na ten moment gwiazda nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła krążącym doniesieniom.

Zobacz: Ola Jordan o reakcji Brytyjczyków na wieść o porodzie Meghan Markle! Jak ocenia imię syna książęcej pary? [WIDEO]

Zobacz: Iwona Pavlović i Ola Jordan skrytykowały decyzję widzów! Nie tak miał wyglądać finał „Tańca z gwiazdami”! [WIDEO]

Zobacz: Seksowna Ola Jordan tym razem przesadziła z negliżem! Jej wielki biust rozproszył wszystkich uczestników dzisiejszego „Tańca z gwiazdami”!


Ola Jordan - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4

Ola Jordan - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4

Ola Jordan z mężem w Hello

Ola Jordan z mężem w Hello

Ola Jordan z mężem w Ascot

Ola Jordan z mężem w Ascot

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×