Szukaj

Ola Jordan z mężem zdradzili płeć dziecka w świątecznym show! Zrobili to w bardzo oryginalny sposób

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan

Znamy płeć dziecka Oli Jordan i Jamesa Jordana. Para zdradziła tajemnicę w bardzo oryginalny i wzruszający sposób. Zrobili to przed kamerą, podczas wywiadu dla magazynu Hello!. Będzie syn czy córka?

Ola Jordan jest w ciąży.  We wrześniu jurorka Tańca z gwiazdami przekazała wspaniałą nowinę. Razem ze swoim mężem ogłosili, że spełnili jedno ze swoich największych marzeń. O wszystkim opowiedzieli w wywiadzie, którego udzielili magazynowi Hello!. Na łamach brytyjskiego tygodnika wyznali, że dziecko przyjdzie na świat na początku marca 2020. Zdradzili też, że do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro.

Teraz przyszła pora na ujawnienie kolejnej ważnej dla pary i ich fanów informacji. Ola Jordan z mężem wzięli udział w świątecznym nagraniu dla wspomnianego magazynu. Para najpierw opowiedziała o swoich przygotowaniach do porodu. Najlepsze jednak zostawiła na koniec.

Ola Jordan urodzi syna czy córkę?

Na zakończenie wywiadu, na Olę i Jamesa pod ogromną, pełną ozdób choinką czekała niespodzianka. Małżonkowie otworzyli ogromne pudło, w którym ukryty był balon. Jego kolor (niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki) symbolizował płeć dziecka, jakie urodzi tancerka.

Przyszli rodzice do ostatniej chwili nie wiedzieli, jakiej barwy będzie ukryta w środku niespodzianka.

Od początku chcieliśmy znać płeć dziecka i myślę, że Boże Narodzenie to najlepszy czas, żeby się o tym przekonać – powiedziała Ola przed rozpakowaniem prezentu.

Po chwili ich oczom ukazał się napełniony helem różowy balon związany tasiemką w tym samym kolorze. Wszystko jest już jasne. Ola Jordan urodzi córkę.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat.

View this post on Instagram

#OlaJordan urodzi córkę ????❤️ Gratulacje!

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Jordanowie byli bardzo wzruszeni opowiadając o swojej córce. Oczy Oli zaszkliły się, gdy poznała płeć swojego pierwszego dziecka.

Zobacz także: Te gwiazdy urodzą w 2020. Nie tylko Lewandowska i Jordan


Ola Jordan w ciąży z mężem, sesja dla Hello!

Ola Jordan w ciąży z mężem, sesja dla Hello!

Ola Jordan urodzi córkę

Ola Jordan urodzi córkę

Ola Jordan urodzi córkę

Ola Jordan urodzi córkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×