Ola i James Jordan pokazali uroczy pokoik małej Elli. To luksusowy raj dla malucha i rodziców

Ola i James Jordan

Ola i James Jordan

Ola i James Jordan zdradzili, jak urządzony jest pokoik ich córeczki. To prawdziwy raj dla małej księżniczki. Jak wygląda wnętrze?

Ola Jordan, znana i lubiana jurorka Tańca z Gwiazdami, w lutym urodziła wymarzoną córeczkę. Wieściami podzieliła się na swoim Instagramie. Co jakiś czas, razem z zakochanym w Elli, Jamesem Jordanem, publikują w sieci nowe szczegóły na temat dziewczynki.

Ola i James Jordan pokazali pokoik Elli

Wspaniałą nowinę, że będą rodzicami, przekazali już we wrześniu. Spełnili jedno ze swoich największych marzeń, nie ukrywali także, że do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro. Jakiś czas potem zdradzili także płeć malucha i wcale nie ukrywali, że są zachwyceni.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat – powiedzieli wtedy.

Kiedy 29 lutego pojawiły się informacje, że 27 lutego Ola urodziła córeczkę, para nie podała jej imienia. Ujawnili je później, podczas wywiadu dla magazynu Hello! Postawili na tradycyjne imię Ella, które oznacza ono światło.

Nie mieliśmy imienia przez pierwszy tydzień – była tylko Dzieckiem, naszym Maluszkim – powiedziała wtedy tancerka.

Od tamtego czasu na ich profilach społecznościowych pojawiły się już pełne miłości wpisy. James przeżywa także trudne chwile, gdyż nie może odwiedzać w szpitalu swojego chorego ojca. Epidemia koronawirusa spowodowała, że szpitale są zamknięte dla gości, nawet dla rodziny. W tym ciężkim czasie Ella jest dla niego prawdziwym pocieszenie.

Dzisiaj na Instagramach pary pojawiły się fotografie, które ujawniają, jak wygląda pokoik ich córeczki.

Ella ma prawdziwy apartament. Pokoik urządzony jest w jasnych barwach. Na ścianie wiszą grafiki z żyrafami. Obok pięknego łóżeczka dziewczynki stoi wygodny, stylowy fotel do karmienia. Jest naprawdę luksusowo.


James Jordan - pokoik Elli

James Jordan - pokoik Elli

Ola Jordan - pokoik Elli

Ola Jordan - pokoik Elli

Ella Jordan

Ella Jordan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×