Miało być skromnie, a wyszedł pałac. W takich luksusach zamieszka Małgorzata Rozenek z rodziną. Basen, 55-metrowa garderoba…

Dom Małgorzaty Rozenek

Dom Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek wyjawiła, jak będzie wyglądał jej nowy dom. Jej wizja odbiega od wcześniejszych zapowiedzi. Nieźle się urządziła.

Małgorzata Rozenek (ur. 1978) cieszy się opinią jednej z popularniejszych influencerek w kraju. W 2004 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 roku nawiązała współpracę z Grupą TVN. Do 2014 roku była prowadzącą program Perfekcyjna pani domu, który zapewnił jej stałe grono fanów. W kolejnych latach zajęła się prowadzeniem: Piekielnego hoteluProjektu LadyW dobrym styluWarsztatu urody, Poczuj się jak Małgosia Rozenek Rozenek cudnie Chudnie.

W życiu prywatnym była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Para rozwiodła się w 2013 roku. W 2016 roku wyszła za mąż za eks-piłkarza Radosława Majdana. W 2020 roku urodził się ich pierwszy syn – Henryk. Mały Henio jest oczkiem w głowie świeżo upieczonych rodziców.

Co ciekawe, Jacek, Małgorzata i Radosław pozostają w bardzo dobrej komitywie. Małgosia nie może się wręcz nachwalić byłego męża. Dlaczego?

Jacek jest bardzo rozsądnym mężczyzną. Kochającym ojcem. Wie, że dobro i szczęście chłopców jest jego szczęściem – powiedziała w wywiadzie dla Vivy!

Bohaterka Perfekcyjnej pani domu zdradziła też, jaki jest stosunek Jacka do jej obecnego męża.

Jacek szanuje Radosława, bo widzi, jak duży wysiłek Radosław wkłada w normalne życie, relację z chłopcami. My naprawdę jesteśmy wszyscy rozsądnymi, dorosłymi ludźmi – dodała.

Jak widać, stosunki w rodzinie również są perfekcyjne. Świadczą też o tym działania Radosława i Małgorzaty. Małżeństwo planuje wybudować nowy dom.

Nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Jakie luksusy zaplanowali?

Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że już w marcu ruszy budowa ich nowego domu. Dotychczas mówiła o nim raczej jak o skromnym budynku. Zapewniała:

Nie będzie wielką posiadłością, bo jesteśmy mobilną rodziną, która bardzo dużo podróżuje. Projekt domu według naszych wytycznych, już powstaje. Czeka nas dużo pracy i podejmowanie wielu decyzji.

Teraz – w rozmowie z reporterką Party – wyjawiła jednak, że jej dom będzie daleki od purytańskich ideałów skromności… Jej garderoba ma mieć 55 metrów!

Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, drugie najważniejsze miejsce to wanna, a trzecie – garderoba. I wreszcie będę miała garderobę, która będzie miała 55 metrów! – powiedziała.

Dodała, że wybudowanie tak dużej garderoby jest dla rodziny „kwestią potrzeby”. Jak to uzasadniła?

Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę – wyjaśniła.

To jednak nie koniec nowinek. Rodzina Majdanów zamierza też postawić basen. Cóż, dotychczasowe założenia można już chyba odłożyć do lamusa!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie bogaci sa tak biedni,ze maja tylko pieniądze.

 • Gość-KRAWIEC- z łodzi pisze:

  babsztyl czyta wszystkie platformy \' i pod roznymi NICKAMI reaguje i odpisuje\' i pozytwne dopisuje

 • Gość pisze:

  Jak ci się niedobrze robi czytając o Majdanach ,to po cholere czytasz?!!!

  • Gość pisze:

   Starszawa zrobiona pani..jest wykończona psychicznie to widać…przykro patrzeć gdy są bez pomidora na nosach

 • Gość🇬🇧 pisze:

  Piekna rodzinką ipiekne dom

 • Leo pisze:

  Bardzo mnie ta Pani śmieszy, a teraz jeszcze widać, że do zdjęcia staje na palcach, żeby jej nogi wyglądały na dłuższe.Niewolnica mediów.biedna, choć zamożna

 • Ya56 pisze:

  A dzieci z Michałowa dalej umierają z zimna w lesie na granicy może by oddała swój pałac migrantom.

  • Gość pisze:

   Pałacu jeszcze nie ma, poza tym zanim zajrzymy w portfele innych ludzi, zacznijmy sami pomagać.

  • Gość pisze:

   Ilu uchodźców zostało przyjętych do Pani/Pana domu?

  • Gość pisze:

   Ciekawe czemu Radzio nie mówi o swych dawnych dzieciach… No chyba je miał ,nic tylko Henio… Odpowiedzialny tatuś powinien. Pamiętać o wszystkim

  • Gość pisze:

   Wszystkim odbiło z tymi migrantami. A niby czemu ktoś ma coś oddawać? Sam oddaj, dlaczego szukasz u innych? Jedź sobie do Paryża, Niemiec czy gdziekolwiek indziej, gdzie jest cała masa migrantów, wtedy zobaczymy jak będziesz się wymądrzał.

  • Gość pisze:

   Oddaj ty dlaczego komus wyznaczasz co ma robić.mow za siebie

 • Gość M.T pisze:

  Niedobrze mi się robi czytając codziennie o Majdanach i ich oglądając. Czy nie można o czymś innym? Oni chyba tym tylko żyją . Brak słów. Trochę pokory. Wszystko kiedyś się skończy. Tak postępują ludzie próżni.

 • Gość pisze:

  I kto to wszystko będzie perfekcujnie sprzątał ?

 • Gośćjan pisze:

  Jastrząb przestan kłamać!!! Ona nie ukonczyła studiów !!!!!! Jak mozna ciągle pisac nieprawdę i nie być za to ukaranym!
  Nie wspomnieliscie o prawdziwej dacie urodzin, o pierwzzym męzu,

  • Gość pytam pisze:

   Skąd masz takie informacje??

  • Gość pisze:

   Ukończyła jakieś padło prywatnie dlatego ludzie,którzy się uczyli uważają że studiów nie ukończyła bo za nie zapłaciła a nie ukończyła dzięki wiedzy. Każdy ma znajomego po takich studiach i wie jak one wyglądają. Płacić w terminie,pojawić się na zaliczeniu z koperta jak się jest głąbem i papierek dostanie

 • Fan pisze:

  Rozenek ur. w 1976 – 45 lat

 • Gość Nela pisze:

  Stać ja ok niech buduje.ALE DO CHOLERY NIECH NIE TRZESZCZY O TYM DZIEŃ W DZIEŃ. Co ona myśli że tylko ją stać? Chwali się i chwali, że niedobrze się robi. Niestety nie zazdroszczę jej. Mam swój dom, który jest przytulny i chce się w nim żyć. Basen zresztą też.

 • Gość pisze:

  Gdzie ona już nie mieszkała, najpierw oglądała tu, potem mieli się budować, teraz znowu pokazuje ten sam, myślę że nic z tego nie będzie, ani z kupna, ani z budowy, pokazuje żeby pisali

 • Gość pisze:

  Skoro maja kase na wydatki i ja zarobili nie ukradli ,to niech z nia robia co chca,nawet wydaja na budowe palacow.
  To nie ich wina ze wiekszosci na to nie stac.