Synowie drżą o Céline Dion. Nowe doniesienia o problemach zdrowotnych gwiazdy nie brzmią dobrze

Celine Dion problemy ze zdrowiem

Celine Dion problemy ze zdrowiem

Céline Dion podupadła na zdrowiu. Co się dzieje z gwiazdą? Nowe doniesienia o stanie popularnej na całym świecie wokalistki.

Céline Dion planowała w listopadzie 2021 roku wyruszyć w trasę koncertową. Jej występy przełożono na 2022 rok ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Jakiś czas temu ogłosiła ze łzami w oczach, że jest zmuszona ponownie odłożyć tournée po Europie. Okazuje się, że gwiazda ma głębsze problemy, niż mogłoby się wydawać. Co donosi prasa?

Nowe informacje o stanie zdrowia Céline Dion

Niedawny, tajemniczy wpis Céline Dion przybrał inny, gorszy obrót w zeszłym tygodniu, po tym, jak piosenkarka ujawniła, że ​​została zmuszona do przełożenia i odwołania szeregu europejskich koncertów. 54-latka od miesięcy cierpi na skurcze mięśni, ale informator New Idea mówi, że jej dzieci – 21-letni René-Charles i 11-letnie bliźniaki Eddy i Nelson, martwią się, że jest o wiele gorzej, niż mama pokazuje.

Ich mama nie była taka samotna od czasu śmierci ich taty René Angélila, który zmarł sześć lat temu – mówi źródło. – Na początku przeszła etap pracy przez cały dzień i noc oraz imprezowanie z przyjaciółmi podczas trasy koncertowej, aby odwrócić uwagę od bólu, ale ostatnio dzieci zauważyły, że jest zawsze zmęczona i wydaje się wypalona. Nie lubi martwić chłopców, oni już tak wiele przeszli, tracąc ojca, i desperacko pragnie wrócić do nich na właściwe tory.

Najstarszy syn, René-Charles, bardzo poważnie podchodzi do swojej roli głowy rodziny i bacznie obserwuje swoją mamę.

Gdyby postawił na swoim, Céline całkowicie wycofałaby się z koncertowania. Zbudowała niesamowite życie dla swoich chłopców, a on nie rozumie, dlaczego ciągle się forsuje.

W zeszłym tygodniu Céline mówiła o swoim wielkim żalu z powodu odwołania trasy:

Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to są moje problemy zdrowotne, które powodują, że odkładamy wszystko… i niestety również anulujemy niektóre występy – powiedziała, dodając, że powrót do zdrowia po skurczach mięśni jest bardzo powolny – Otrzymuję opiekę od moich lekarzy, biorę leki… Powrót do zdrowia zajmuje mi dużo więcej czasu, niż się spodziewałam.

Miejmy nadzieje, że wkrótce Céline wróci do pełni formy i znowu będzie zachwycać swoim anielskim głosem.


Celine Dion problemy ze zdrowiem

Celine Dion problemy ze zdrowiem

Céline Dion z dziećmi w 2017 roku

Céline Dion z dziećmi w 2017 roku

Celine Dion z dziećmi

Celine Dion z dziećmi

Komentarze

 • Gośćfoka pisze:

  Jest wspaniała,ale doprowadziła swój organizm do anoreksji..Przecież widać że cierpi ,nie je ,nie ma siły na koncerty…Teraz musi lekarz jej pilnować..Ale w wieku jej, ciężka droga..

 • Gość pisze:

  Brak adrennnnnochromu?

  • Kim pisze:

   Depresja to straszna choroba ,najpierw atakuje umysł a później jeszcze ciało ,mam nadzieję ,że lekarze dobiorą jej leki żeby się podniosła bo to cudowna osoba i wikalistka

 • Gość pisze:

  Uwielbiam jej słuchać

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×