Celine Dion zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Lekarze biją na alarm

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion odwołała koncert w Las Vegas, a fani bardzo martwią się jej stanem zdrowia. Co ich najbardziej niepokoi?

Céline Dion od dawna jest związana ze sceną. Karierę rozpoczęła jako nastolatka, w momencie, w którym nawiązała współpracę z menadżerem, a potem też przyszłym mężem René Angélilem. Warto wspomnieć, że mężczyzna zastawił dom, aby sfinansować wydanie jej debiutanckiego albumu. To jednak zaprocentowało. Piosenkarka stała się bardzo popularna, a jej piosenki zaczęły się pojawiać w rozgłośniach na całym świecie.

W ubiegłym roku musiała odwołać koncerty przez pandemię, a w tym także pojawiły się kłopoty. Fani martwią się o idolkę.

Fani martwią się o Celine Dion

Celine Dion została zmuszona do opóźnienia otwarcia i odwołania występów w Resorts World Theatre w Las Vegas. Pierwotnie miało do tego dojść 5 listopada 2021, teraz odwołuje wszystkie aż do 20 listopada 2021 i od 19 stycznia do 5 lutego 2022.

Dion przyznała, że ma złamane serce po tym, jak została zmuszona do odłożenia swojej nadchodzącej rezydencji w Las Vegas.

Jestem złamana przez to. Mój zespół i ja pracowaliśmy nad naszym nowym programem przez ostatnie osiem miesięcy i niemożność otwarcia w listopadzie tego roku zasmuca mnie nie do opisania. Moi partnerzy z Resorts World Las Vegas i AEG pracowali przez całą dobę, aby przygotować ten zupełnie nowy, najnowocześniejszy teatr i jest absolutnie piękny. Czuję się tak źle, że ich zawiodłam, a szczególnie przepraszam za rozczarowanie wszystkich fanów, którzy planują przyjazd do Las Vegas. Teraz muszę się skupić na poprawie… Chcę przejść przez to jak najszybciej – napisała 53-letnia piosenkarka w oświadczeniu.

Z jakimi problemami zmaga się Celine? Ujawniono, że cierpi na silne i uporczywe skurcze mięśni uniemożliwiające jej występ. Artystka obiecała, że skoncentruje się na powrocie do formy. To jednak nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się pytania o zdrowie gwiazdy, a fani obawiają się, że może być coś więcej w jej tajemniczej chorobie. Podobno lekarze biją na alarm, prosząc gwiazdę, by zaczęła suplementować witaminy i minerały.

Jeśli poważnie ogranicza spożycie żywności, może pozbawiać się niezbędnych witamin i minerałów, które mogą potencjalnie powodować takie rzeczy jak to i inne schorzenia – napisał jeden z internautów.

Jej szczupła sylwetka powoduje, że fani martwią się o ulubienicę. Nie ma przesłanek, żeby obwiniać dietę artystki o problemy zdrowotne, ale faktem jest, że tak chuda Celine jeszcze w swojej karierze nie była. Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko chwilowe niedomaganie gwiazdy.


Celine Dion bez makijażu

Celine Dion bez makijażu

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×