Nina Terentiew podsumowała wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. „Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą”. Nie gryzła się w język

Nina Terentiew i Michał Wiśniewski

Nina Terentiew i Michał Wiśniewski

Nina Terentiew zna Michała Wiśniewskiego od lat. Jak podsumowała go w roli męża? Nie ma w tym temacie najlepszego zdania. Gorzko wypowiedziała się o jego miłosnych podbojach.

Michał Wiśniewski to wokalista, który zasłynął nie tylko dzięki swojej muzyce i zespołowi Ich Troje, ale też życiu prywatnemu. Codzienność miał bowiem tak samo bujną jak stroje i fryzury, w których występował. Michał ma za sobą już cztery nieudane małżeństwa.

Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Para nie doczekała się dzieci, a po rozwodzie niezbyt chętnie wspominali związek. Kolejną żoną piosenkarza była Mandaryna i tej relacji fani przyglądali się już w dosłownym znaczeniu, ponieważ zakochani pobrali się pod okiem kamer, a później chętnie wpuścili je do swojego domu. Wspólnie wychowywali dwoje dzieci: Xaviera i Fabienne.

Trzecią żoną była Ania Świątczak ze związku, z którą ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Później przyszła pora na ślub z Dominiką Tajner. Z nią nie doczekał się pociech, ale wytrwał aż 7 lat. Piąty ślub wziął z niezwiązaną z show-biznesem Polą. Para poznała się przez internet i już wychowują wspólnie synka Falco Amadeusa. Michał jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jeżeli chodzi o bycie ojcem.

Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci. Ale mógłbym mieć ósemkę! Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę – wyznał.

Nina Terentiew o małżeństwach Michała Wiśniewskiego

Wszystkie wcześniejsze związki Michała były bardzo medialne. Ślub z Polą dłużej trzymał w tajemnicy. Wszystkim pochwalił się dopiero po ceremonii, ale i tak wzbudzili ogromne zainteresowanie. Nina Terentiew, która ma ogromną słabość do muzyka i zatrudniła go w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo wyznała, że dziwi się temu dlaczego kobiety tak chętnie wybierają artystę za męża. Uważa, że nadal nie dorósł on do tej roli.

Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to niestety udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie jak idzie – wyznała w rozmowie z Faktem.

Pomimo tego, że dyrektor programowa stacji Polsat niezbyt dobrze ocenia relacje Michała z kobietami, to już zupełnie inne zdanie ma o nim jako ojcu.

Na szczęście on jest absolutnie najlepszym ojcem. Naprawdę kocha wszystkie swoje dzieci i jest skłonny zrobić dla nich zrobić wszystko. Bardzo go za to cenię – podsumowała w rozmowie z tabloidem.

Michał Wiśniewski niedługo skończy 50 lat. Muzyk wyznał, że planuje uczcić to kolejnym ślubem z Polą. Para chce urządzić huczne wesele, którego nie zorganizowali dwa lata temu ze względu na pandemię.


Nina Terentiew - Sopot 2021, dzień drugi

Nina Terentiew - Sopot 2021, dzień drugi

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Nina Terentiew- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Nina Terentiew- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×