Natalia Szroeder zrobiła tatuaż. Nie takiego efektu się spodziewała. „Zapowiadało się wspaniale…”. To wygląda strasznie!

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder wyjechała na egzotyczny urlop. Gwiazda postanowiła zaszaleć i zrobiła sobie tatuaż. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli. Pokazała zdjęcia. 

Natalia Szroeder to pochodząca z Kaszub wokalistka, która od kilku lat podbija scenę muzyczną. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki piosenkom, które nagrała razem z Liberem. Później zaczęła działać solo, a jej kolejne utwory stawały się wielkimi hitami. W ten sposób ugruntowała swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej. Natalia podbiła nie tylko serca Polaków, ale swego czasu rozpisywały się o niej zagraniczne portale po tym, jak perfekcyjne wykonała cover przeboju Whitney Houston.

Artystka urzekła fanów nie tylko wielkim talentem, ale także urodą. Ma delikatne rysy twarzy i filigranową figurę i zdecydowanie broni się swoją naturalnością w polskim show-biznesie. Spore zainteresowanie wzbudza też jej związek z jednym z najpopularniejszych polskich raperów, Quebonafide. Fani z wielkim zainteresowaniem śledzą ich wspólną drogę, która trwa już kilka lat.

Natalia Szroeder zrobiła sobie tatuaż. Jak wyszło?

Natalia jest niezwykle związana ze swoją rodziną. Gwiazda bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, a tam chętnie dzieli się zdjęciami, na których możemy zobaczyć jej rodziców. Wiadomo, że niebywałą urodę odziedziczyła po swojej mamie, która wygląda niemal jak jej siostra. Artystka ma także dwoje młodszego rodzeństwa, które czasami razem z nią pojawia się na scenie.

Szroeder uwielbia podróżować, a swoimi wojażami chętnie chwali się w sieci. Pogoda w Polsce ostatnio nie rozpieszcza, więc nie można się dziwić, że postanowiła wybrać się na urlop w cieplejsze rejony. Ze sobą zabrała także rodziców. Podczas beztroskiego odpoczynku  postanowiła nieco zaszaleć i zrobiła sobie tatuaż na przedramieniu.

Zapowiadało się wspaniale – napisała.

Niestety efekt jej nie zadowolił, a rysunek wygląda na bardzo niechlujny wręcz niedokończony. Efektem końcowym pochwaliła się w sieci i nie można się dziwić, że nie jest zadowolona. Na szczęście jak widać, dziara wykonana jest za pomocą henny, więc już za kilka dni zostanie po niej jedynie wspomnienie. Zdjęcia, które udostępniła Natalia, zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Szroeder zrobiła tatuaż

Natalia Szroeder zrobiła tatuaż

Natalia Szroeder zrobiła tatuaż

Natalia Szroeder zrobiła tatuaż

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×