Natalia Szroeder i Quebonafide zaskoczyli namiętnym pocałunkiem na scenie. Takie gesty w ich wykonaniu to prawdziwa rzadkość

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide mają za sobą niezwykle pracowity weekend. Zakochani dali aż dwa koncerty. Na scenie nie zabrakło między nimi czułości. Do sieci trafiło zdjęcie gorącego pocałunku. 

Natalia Szroeder jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, a jej utwory stały się wielkimi przebojami. Poznała się na niej nie tylko polska publiczność. Swego czasu o piosenkarce rozpisywały się najpoczytniejsze zagraniczne portale. To wszystko za sprawą jej kapitalnego wykonania coveru przeboju Whitney Houston.

Pochodząca z Kaszub artystka urzekła fanów nie tylko ogromnym talentem, ale także niepowtarzalną urodą. Ma subtelne rysy twarzy i idealną figurę. Zawsze broni się swoją skromnością i nieprzerysowanym wizerunkiem. Naturalność i wdzięk stały się jej znakiem rozpoznawczym. Chociaż od zawsze wzbudzała zainteresowanie fanów, to odkąd związała się z raperem Quebonafide, internauci śledzą jej poczynania z jeszcze większą ciekawością. Mimo iż od czasu do czasu na profilu artystki pojawiają się kadry, na których możemy zobaczyć ją z ukochanym, to dzisiejsza publikacja jest prawdziwym hitem dla fanów.

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia i jej partner podobnie jak większość artystów spędzili w domu wiele miesięcy. Pandemia skutecznie sprawiła, że nie mogli pracować i grać koncertów. Był to dla nich niezwykle trudny czas, a jedyny kontakt z fanami stanowiły social media. Wraz z nadejściem lata i zniesieniem większości surowych obostrzeń koncerty znowu się odbywają. Z możliwości występów przed publicznością skorzystała także artystka i jej ukochany.

Szroeder i Quebo dali wspólny koncert w Łodzi, na którym pojawiło się mnóstwo fanów stęsknionych za występami na żywo. Kolejnego dnia udali się do Gdyni, by wystąpić podczas Opener Festiwalu. Artyści dali niezapomniane show i nie chodzi tutaj jedynie o muzyczne doznania. Postanowili obdarzyć się na scenie namiętnym pocałunkiem.

Był to długi i wyjątkowo intensywny weekend. Dziękuje Wam! Łódź, letnisko, dziękuje za wspaniałą energię. fot. Michał Grobelny. Gdynia, @opener_festival , dziękuje za ciepłe przyjęcie. fot. @dagsoon

Zarówno dla fanów, którzy pojawili się na koncertach, jak i dla ich obserwatorów w sieci to niebywała gratka. Ani Natalia, ani Quebo nie pokazują często takich oznak czułości. Widać jednak, że ich uczucie kwitnie i ma się doskonale. Pomimo upływu lat ciągle nic między nimi się nie zmienia.


Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Racja, niech muzyka zatrzyma się w 2000 roku. Nie idźmy z niczym do przodu, ludziom zaglądajmy do łóżka i mówmy co mają robić.
  Trochę empatii, każdy jest z tym kimś kogo kocha i szanuje. Miłość nie wybiera. A skoro piosenki to same „gnioty” to czego mają po kilka jak nie kilkanaście milionów wyświetleń? I skoro pisane przez amatorów to równie dobrze Pan/Pani mogła by napisać takie, prawda? Pozdrawiam i życzę miłego dnia ❤️

 • Sylwia pisze:

  Nie znacie go ,nie wiecie że to wspaniały człowiek,skromny i nie gwaizdorzy .życzę im dużo miłości i spokoju i niech mają w dupie hektarów .Żyją dla siebie ,kochają się i to jest najważniejsze .

 • Gość pisze:

  Obleśny wygląd ma ten gość. Absolutnie do siebie nie pasują.Jestem w szoku z powodu jej wyboru i współczuję rodzicom .

 • Oj Natalia pisze:

  To prawda, bardzo ładna jest, ale wybrała dla siebie beznadziejny gatunek muzyczny, komercyjny, ale mało wartościowy i mało ambitny. Ani swoich możliwości wokalnych nie może zaprezentować, ani piosenek nie ma dobrych, same pierdy i gnioty napisane przez amatorów. Takie rzeczy to może śpiewać byle amatorka, co sama słucha gniotów i o muzyce pojęcia nie ma. A ona powinna mieć repertuar jak stara Edzia Górniak. Zresztą nawet urodowo trochę jest podobna. Wtedy to by miało wartość. A tak jest sedes.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×