Natalia Siwiec na wakacjach z siostrą. Malwina kilka miesięcy temu urodziła córkę, a już zachwyca figurą w bikini

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec przebywa na rodzinnych wakacjach. Modelka pokazały kadry, na których pozuje razem z młodszą siostrą Malwiną. Zobaczcie, jak pięknie wyglądają. 

Natalia Siwiec zasłynęła dzięki Euro 2012. Modelka pojawiła się na trybunach i od razu wzbudziła sensację. Jej uroda przyciągnęła wszystkich fotoreporterów, którzy masowo robili jej zdjęcia. Szybko została okrzyknięta miss tego sportowego wydarzenia i od tamtej pory sukcesywnie buduje swoją pozycję w show-biznesie. Szybko stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w branży.

Modelce oprócz wielkiej kariery udało się tez zbudować wspaniałą rodzinę. Gwiazda od wielu lat jest związana z Mariuszem Raduszewskim. Para kilka lat temu wzięła nieformalny ślub w Las Vegas. Od trzech lat wychowują też wspólnie córeczkę Mię, która jest ulubienicą internautów. Mają też doskonałe relacje z synem mężczyzny z poprzedniego związku – Mateuszem, który jest wspaniałym starszym bratem dla ich córki.

Siwiec codziennie dokumentuje na Instagramie rodzinne życie. Aktualnie chwali się kadrami i nagraniami ze wspólnego wyjazdu.

Natalia Siwiec na wakacjach z siostrą

Natalia Siwiec uwielbia ciepłe klimaty i sporą część roku spędza na wyjazdach. Jej ukochanym miejscem na ziemi jest meksykańskie miasto Tulum, gdzie spędza co najmniej kilka tygodni. Niedawno wróciła do Polski, lecz po krótkim pobycie znowu postanowiła wyjechać w cieplejsze klimaty, tym razem zabierając ze sobą całą rodzinę, w tym mamę, siostrę i jej dziecko.

Natalia właśnie pochwaliła się fotografią, na której pozuje z Malwiną. Rodzona siostra modelki kilka miesięcy temu również została mamą i doczekała się córeczki, którą możemy zobaczyć na rodzinnym ujęciu. Obie pozują w kostiumach kąpielowych, prezentując swoje wdzięki. Towarzyszy im słodka Mia, która jest świetną opiekunką dla młodszej kuzynki.

Opiekunka Mia znajdzie zawsze rozwiązanie, smoka nie ma, a paluszek jest zawsze pod ręką.

Internauci rozpływają się nad rodzinnym ujęciem. Nie brakuje komplementów pod adresem Natalii, ale także jej młodszej siostry, która jest równie piękna:

  • Super dziewczyny.
  • 2 przepiękne generacje.
  • Same modelki.
  • Śliczna cała rodzinka.

Nie można się dziwić tym komplementom, ponieważ siostry Siwiec wyglądają doskonale.


Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×