Natalia Siwiec przebrała się za jednorożca i szaleje z Mią. Jej luksusowy salon stał się sceną dla świetnej zabawy

Natalia Siwiec - salon

Natalia Siwiec - salon

Natalia Siwiec pokazała beztroskie zabawy z córką. Przebieranki i imprezka. My podglądamy, jak celebrytka urządziła salon.

Natalia Siwiec wkroczyła w polski show-biznes w 2012 roku, kiedy to pojawiła się na trybunach podczas meczu reprezentacji Polski na Euro. Już podczas trwania Mistrzostw Europy w piłce nożnej została okrzyknięta miss tego wydarzenia, a jej zdjęcia pojawiły się w wielu kolorowych magazynach.  Zagraniczna prasa rozpisywała się o jej urodzie i to był ten moment, w którym jej kariera nabrała tempa.

Natalia nie narzeka na brak pracy. Cały czas pojawia się w nowych kampaniach reklamowych, realizuje różne projekty, a jaj grafik pęka w szwach od zobowiązań.

Siwiec karierę łączy z byciem mamą i partnerką. Jest żoną Mariusza Raduszewskiego, z którym doczekała się córeczki. Mia ma już 4 lata i jest oczkiem w głowie rodziców. Zdjęcia dziewczynki często goszczą na profilu jej znanej mamy i zawsze wzbudzają zachwyt jej fanów.

Tym razem modelka podzieliła się zabawą, a my przy okazji podglądamy jej salon. Jak go urządziła?

Natalia Siwiec bawi się z córką w salonie. Jak go urządziła?

Natalia Siwiec wraz z rodziną mieszka z pięknym domu w Warszawie. Kiedy akurat nie jest w podróży, chętnie spędza w nim czas, czego dowodem najnowszy post modelki. Pochwaliła się zabawą z Mią i przy okazji pozwoliła zajrzeć do swojego salonu.

Księżniczka ze swoim jednorożcem. Jej się nie odmawia! Ma być imprezka. Mają być przebieranki. To działamy i się bawimy. Lubię bardzo te domowe wygłupy i szaleństwa! Nigdy bym siebie o to nie podejrzewała, ale tu w domu z tą moją dwójka czuję się najszczęśliwsza – napisała Natalia.

Wnętrza, które pokazała Siwiec, są niezwykle stylowe i nowoczesne. Jasne kolory dominują w domu modelki. Salon jest wielki i podzielony na strefy. Można wypocząć na wygodnej sofie, ale jest ona także świetnym miejscem zabaw. Duży biały stół może pomieścić sporą liczbę gości. Uwagę przykuwają też piękne kuliste żyrandole. Bystre oko może wypatrzeć także pamiątki z licznych podróży. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Natalia Siwiec z Mią bawi się w salonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×