Natalia Siwiec zapozowała z siostrą. Na fotce widać też ich córeczki. Liwia ma już prawie rok

Malwina i Natalia Siwiec

Malwina i Natalia Siwiec

Natalia Siwiec pokazała nowe zdjęcie. Widać na nim jej siostrę i jej córeczkę. Malwina Siwiec została mamą na początku roku.

Natalia Siwiec urodziła się w 1983 roku. W pierwszych latach XXI wieku próbowała swoich sił w wyborach miss. Sławę i chwałę zyskała jednak podczas Euro 2012. Została sfotografowana przez fotoreporterów na trybunach i ogłoszona „Miss” tych mistrzostw. Od tego czasu była wielokrotnie zapraszana do współpracy przez firmy i telewizje. W 2014 roku była uczestniczką pierwszej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Karierę udało się jej połączyć z udanym życiem osobistym. Poślubiła Mariusza Raduszewskiego.

Para ma razem jedno dziecko. Córka Mia przyszła na świat w 2017 roku. Od tego czasu jest ona oczkiem w głowie rodziców. Natalia często dzieli się z internautami jej nowymi fotkami.

Ostatnio Natalia dodała na Instagramie zdjęcia z Wigilii. Zapozowała na nich wraz z córeczką i mężem. Możecie je zobaczyć TUTAJ i poniżej.

Natalia podpisała wspólne ujęcia:

Promyki świetliste życzymy wam tego, żebyście mieli odwagę by być tym kim chcecie, byście byli w pełni akceptowani!!! Żebyście znaleźli swoje bratnie dusze i potrafili je rozpoznać, żebyście kochali i byli kochani, żebyście byli zdrowi, żebyście potrafili odnaleźć spokój i mieli motywację do pracy nad sobą! Tulimy mocno i wysyłamy światło.

Na Boże Narodzenie Natalia spotkała się też ze swoją siostrą. Malwina Siwiec urodziła na początku tego roku. Siostry zapozowały wspólnie do zdjęcia ze swoimi pociechami.

Wspólne zdjęcie Natalii Siwiec i Malwiny Siwiec z córkami. Jak wyglądają?

Natalia dodała ich wspólną fotkę na Instagramie. Natalia trzyma na niej na rękach małą Liwię, czyli córkę Malwiny. Malwina z kolei obejmuje Mię. Urocze zdjęcie spodobało się internautom:

  • Najpiękniejsze oczy macie dziewczyny.

  • Omg SIOSTRA tu jak milion dolarów.

  • Ładne mamy z pięknymi pociechami.

  • Przepiękne kobiety i śliczne dzieciaczki.

  • Wszystkie tak podobne do siebie .

  • Śliczna rodzinka.

  • Ale podobne. Wesołych świąt.

  • Nieważne jak kto wyglada co ma na sobie ale miłość jaka bije od was jest warta więcej niż sztabki złota…

Trzeba przyznać, że Natalia i Malwina są do siebie coraz bardziej podobne. Wyglądają jak bliźniaczki, choć Malwina jest młodsza od siostry. Zgadzacie się z naszą opinią?


Natalia Siwiec i Malwina Siwiec z córeczkami

Natalia Siwiec i Malwina Siwiec z córeczkami

Natalia Siwiec z rodziną – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Natalia Siwiec z rodziną – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×