Natalia Siwiec przesadziła z retuszem zdjęcia. Bystre oko internautów dostrzegło ogromną wpadkę modelki

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, które wprawiło jej fanów w niemałą konsternację. Zamiast podziwiać jej idealne kształty, próbują się doszukać brakującej części ciała gwiazdy. Coś poszło nie tak.


Natalia Siwiec razem z rodziną od kilku miesięcy przebywa w Meksyku. To w kurorcie Tulum znalazła miejsce ucieczki przed zimą oraz problemami, jakie przyniosła ze sobą pandemia. To stamtąd regularnie relacjonuje, co u niej nowego. Fani zachwycają się jej pięknymi zdjęciami z bikini, których nie brakuje, a także rozczulają się nad jej córeczką.

Modelka całkiem niechcący niedawno znalazła się w centrum medialnej burzy, kiedy to znana koronasceptyczka i zwolenniczka teorii spiskowych Viola Kołakowska oskarżyła ją o członkostwo w sekcie, czego dowodem ma być tatuaż Siwiec. Doszukująca się symboliki związanej z illuminati matka dzieci Karolaka doczekała się  uszczypliwej riposty. 

W poniedziałek natomiast Natalia sama wywołała dyskusję na swoim Instagramie, publikując zdjęcie w zadziwiającej pozie.

Natalia Siwiec bez ręki pozuje pod palmą

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są parą od 2010 roku. Kilka lat temu zdecydowali się wziąć spontaniczny ślub na drugim końcu świata. Tuż przed wylotem ze Stanów Zjednoczonych pobrali się w Las Vegas.

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas.

4 lata temu doczekali się córki. Razem wychowują uroczą Mię, którą chętnie pokazują w mediach społecznościowych. Rodzina często przemieszcza się po świecie, a obecnie na dłużej osiedliła się w Meksyku.

Zdjęciami w skąpych ubraniach i bikini z plaż, basenów, ogrodów, Natalia zachwyca już kilka miesięcy. Jednka kiedy opublikowała zdjęcie w poniedziałek, jej fani zamarli skonsternowani. Siwiec pozuje pod palmą wygięta w zmysłową pozę w różowym mocno wyciętym kostiumie kąpielowym. Jednak to nie jej nieziemska figura kradnie uwagę, a brak ręki…

Zadziwieni internauci komentują:

  • tylko ja szukam ręki na zdjęciu?
  • Przepraszam a gdzie ręka?
  • Nawet bez ręki wyglądasz pięknie.
  • Wyglądasz jakbyś była bez ręki.
  • Natalia gdzie jest twoja lewa ręka?

Czy to taka niefortunna poza, czy może przesadzono z korektą zdjęcia? To już wie tylko Natalia Siwiec.


Natalia Siwiec na zdjęciu bez ręki

Natalia Siwiec na zdjęciu bez ręki

Natalia Siwiec na zdjęciu bez ręki

Natalia Siwiec na zdjęciu bez ręki

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×