Szukaj

The Voice: to ona zastąpi Margaret! Nowa jurorka show właśnie została wybrana

Margaret nie będzie jurorem w The Voice of Poland 11. Kto ją zastąpi? Telewizja Polska postawiła na znaną gwiazdę, której program otworzył drzwi do kariery. O kim mowa?
Margaret

Margaret

Margaret kilka tygodni temu zadebiutowała w roli jurorki w programie The Voice of Poland. Chociaż była to pierwsza edycja z jej udziałem, wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy jej w kolejnej. Piosenkarka zawiesiła karierę, a o powodach decyzji opowiedziała w specjalnie stworzonym na tę okazję oświadczeniu.

Kto za Margaret w The Voice of Poland 11? 

Kto zastąpi Margaret w The Voice of Poland 11? Dziennikarze Super Expressu są przekonani, że będzie to Natalia Nykiel, dla której wspomniany program był przepustką do kariery. Przypomnijmy, że piosenkarka w 2012 roku dotarła do finału i chociaż nie zwyciężyła, zyskała coś znacznie cenniejszego – stała się rozpoznawalna.

Natalia od kilku sezonów dostaje propozycje wystąpienia w programie. Odmawiała ze względu na koncerty i inne zobowiązania. Ale telewizji zależy na promowaniu osób, które się wyróżniają na jej antenie, i w końcu udało się dojść do porozumienia – zdradziła w tabloidzie znajoma artystki.

Natalia Nykiel - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Natalia Nykiel – The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Kto jeszcze zasiądzie w fotelach jurorskich? Na ten moment tylko Michał Szpak potwierdził udział w kolejnej edycji. Nieoficjalnie mówi się, że oprócz Margaret, nie dojdzie do żadnych zmian. Produkcja jest zadowolona z dotychczasowego składu:

Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian – donosi źródło Pudelka – Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład.

Czy tak rzeczywiście się stanie? O tym przekonamy się już wkrótce. The Voice of Poland 11 na ekranach telewizorów już na wiosnę.

Zobacz: The Voice Senior rozbiło bank! Oglądalność mówi sama za siebie. Znamy oficjalne wyniki


Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Natalia Nykiel – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×