The Voice: to ona zastąpi Margaret! Nowa jurorka show właśnie została wybrana

Margaret

Margaret

Margaret nie będzie jurorem w The Voice of Poland 11. Kto ją zastąpi? Telewizja Polska postawiła na znaną gwiazdę, której program otworzył drzwi do kariery. O kim mowa?

Margaret kilka tygodni temu zadebiutowała w roli jurorki w programie The Voice of Poland. Chociaż była to pierwsza edycja z jej udziałem, wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy jej w kolejnej. Piosenkarka zawiesiła karierę, a o powodach decyzji opowiedziała w specjalnie stworzonym na tę okazję oświadczeniu.

Kto za Margaret w The Voice of Poland 11? 

Kto zastąpi MargaretThe Voice of Poland 11? Dziennikarze Super Expressu są przekonani, że będzie to Natalia Nykiel, dla której wspomniany program był przepustką do kariery. Przypomnijmy, że piosenkarka w 2012 roku dotarła do finału i chociaż nie zwyciężyła, zyskała coś znacznie cenniejszego – stała się rozpoznawalna.

Natalia od kilku sezonów dostaje propozycje wystąpienia w programie. Odmawiała ze względu na koncerty i inne zobowiązania. Ale telewizji zależy na promowaniu osób, które się wyróżniają na jej antenie, i w końcu udało się dojść do porozumienia – zdradziła w tabloidzie znajoma artystki.

Natalia Nykiel - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Natalia Nykiel – The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Kto jeszcze zasiądzie w fotelach jurorskich? Na ten moment tylko Michał Szpak potwierdził udział w kolejnej edycji. Nieoficjalnie mówi się, że oprócz Margaret, nie dojdzie do żadnych zmian. Produkcja jest zadowolona z dotychczasowego składu:

Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian – donosi źródło Pudelka – Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład.

Czy tak rzeczywiście się stanie? O tym przekonamy się już wkrótce. The Voice of Poland 11 na ekranach telewizorów już na wiosnę.

Zobacz: The Voice Senior rozbiło bank! Oglądalność mówi sama za siebie. Znamy oficjalne wyniki


Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel na scenie w Opolu

Natalia Nykiel – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Natalia Nykiel – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×